Atlantik Partilerinin hepsi bölündü ve kargaşa içinde! Millî devletin kalesi var

Yarınki seçim, Atlantik sisteminin Türkiye’deki son seçimidir.Atlantik sisteminden kastımız, Türkiye’de 1980 sonrasında 24 Ocak Ekonomisiyle ve 12 Eylül Gladyo Darbesiyle kurulan sistemdir.ABD’nin dayattığı bu...

Yarınki seçim, Atlantik sisteminin Türkiye’deki son seçimidir.

Atlantik sisteminden kastımız, Türkiye’de 1980 sonrasında 24 Ocak Ekonomisiyle ve 12 Eylül Gladyo Darbesiyle kurulan sistemdir.

ABD’nin dayattığı bu sistemin özü, Türkiye’nin millî devletinin dağıtılmasıdır.

Ekonomi programları, millî devletin temeli olan millî ekonomiyi çökertmekti. Avrupa Gümrük Birliği yoluyla gümrükler aşağı çekildi, millî sanayiye darbe indirildi. Kamu iktisadî teşekkülleri özelleştirildi. Köylü kambur ilan edilip çiftçiye destekler kaldırıldı. Devlet küçültüldü, emekliye emekçiye hizmetler kesildi. Sanayi ve tarım bile ithalata bağımlı hale getirildi, ithalat patladı. Türkiye 500 Milyar dolar borca batırıldı. Devlet de borçlu, millet de borçlu!

Siyasal programları, Türk milletini etnik, mezhepsel ve tarikat bölünmeleriyle parçalamak, Türksüz anayasa yapmak, Türk milletini anayasa dışına sürmek, PKK bölücülüğünü Meclise almak, Güneydoğu belediyelerini bölücülüğe teslim etmek, yerel yönetimleri güçlendirmek perdesi altında özerkliğin zeminini hazırlamak, Avrupa özerklik şartını kabul etmek, Türkiye topraklarının bir kesimini de içine alan İkinci İsrail planına zemin hazırlamak, Devleti zaafa düşürmek, Ankara’yı Washington ve Brüksel’e bağlamaktı.

Kültürel programları, “yaşam tarzlarına özgürlük” adı altında, cemaatlere alan açmak, etnik kültürel kimlikler oluşturmak, Türk milletini tarihsiz bırakmak, LGBT’ye özgürlük dayatmasıyla erkeği kadın kadını erkek yapmak, bireyciliği ve çıkarcılığı egemen kılmak, millî devrimci kültürü tasfiye etmekti.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bayramlaşmak bugün millî devletimiz için kahramanlık görevlerine sarılmaktır 10 Nisan 2024 | 58 Okunma Yusuf Has Hacib’in dilinden sesleniş! Üryan geldik üryan gideriz 09 Nisan 2024 | 237 Okunma Ramazan’ın tanımladığı insan ve toplum 08 Nisan 2024 | 156 Okunma Kürt halkımızı kazanmada belirleyici olan 07 Nisan 2024 | 429 Okunma İki tehlike yükselişte! Zayıf hükümet yıkıcı muhalefet 02 Nisan 2024 | 1.421 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar