ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Seçimin kaderi yıldızlara bağlı

24 Haziran 2018 Türkiye’nin kaderini belirleyecek çok önemli bir tarih! Mesele artık kim tarafından yönetildiğimiz değil, rejiminin nasıl olacağına karar vereceğimiz tarihi bir günün arifesinde olmamız .

Dinçer Güner
Dinçer Güner Sözcü Gazetesi
22 Nisan 2018 | 163

24 Haziran 2018 Türkiye’nin kaderini belirleyecek çok önemli bir tarih! Mesele artık kim tarafından yönetildiğimiz değil, rejiminin nasıl olacağına karar vereceğimiz tarihi bir günün arifesinde olmamız.

Okuyacağınız yazı, Türkiye Cumhuriyeti’nin Cumhurbaşkanı’nın kim olacağına dair bir yazı değil. Zira bununla ilgili sağlıklı bir yazı olması için, Cumhurbaşkanlığı’na aday kişilerin doğum bilgilerinin elimizde olması gerekiyor. Şu an için resmi olarak açıklanan tek aday Sayın Recep Tayyip Erdoğan.  Bu yazıyı yazdığım sıralarda CHP’den henüz açıklanan bir aday yok, İYİ Parti’den Meral Akşener’in 100 bin imza toplaması gerekiyor, MHP kanadının ise AKP ile ortak olduğundan dolayı kendi içlerinden çıkaracakları bir aday yok. Bu yüzden de isimler açıklandıkça, hangi ismin seçim zamanında daha şanslı olacağını, kişisel haritaları üzerinden önümüzdeki günlerde kaleme alacağım. Bu yüzden okuyacağınız yazıyı seçim sonrasındaki Türkiye’nin analizi gibi düşünmenizde fayda var.

Türkiye, 2017 referandumuyla kabul edilen anayasa değişiklikleriyle ilk defa Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimlerini bir arada yapacak. Astrolojik göstergelerle seçim analizinin yapılabilmesi için elimizdeki en sağlıklı veri; seçimin yapılacağı zaman ve Türkiye üzerindeki etkileri. Bu verilere bakarak hangi partinin hükümeti kurma konusunda daha şanslı olacağını söyleyebiliriz. Öncelikle neden jet hızıyla bir erken seçim kararı alındığını inceleyelim. Erken seçimin açıklanması için özellikle saatin 15.30 olması beklenmiş. 15.30 erken seçimin açıklanacağı zaman için büyük önem taşımakta, zira astrolojik olarak o saat ‘Ay’ın boşluktan çıkma zamanı’… Ay boşlukta iken önemli adımlar atılmaz, işler askıya alınır ve bir sonuca ulaşmaz…

Devamını Oku
Diğer Yazıları
DAHA FAZLA SONUÇ GÖSTER