Yeni Anayasa ne için?

Pazar gününe patlama sesiyle başladım.Önce gök gürültüsü sandım. Yataktan fırlayıp pencereden dışarı baktım ama yağmur ya da gök gürültüsüne neden olacak bir hava da göremedim.O...

Pazar gününe patlama sesiyle başladım.

Önce gök gürültüsü sandım. Yataktan fırlayıp pencereden dışarı baktım ama yağmur ya da gök gürültüsüne neden olacak bir hava da göremedim.

O sırada telefonum çaldı. SÖZCÜ TV’den Tarık Işık’ın aradığını görünce biraz korktum. Gelen sesin patlama olduğunu o an düşünmeye başladım. Telefonu açınca Tarık “Patlamayı duydun mu?” diye sordu. Duyduğumu söyledim.

Bir kaç dakika sonra Karikatürcüler Derneği Başkanı Metin Peker aradı. Olgunlar Sokak’ın başında olay yerini görebildiği bir yerden aradığını söyledi. “Çatışma ve patlama oldu” dedi.

Evden çıkıp 400 metre uzaktaki olay yerine doğru gitmek istedim ama polis geniş bir alanı çembere aldığından bu mümkün olmadı.

Sonrasını resmi açıklamalardan biliyorsunuz.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Neden beş kişi görüştü? 01 Aralık 2023 | 1.599 Okunma O görüşmeden 'iş birliği' çıkabilir 29 Kasım 2023 | 1.164 Okunma “Gönüllü” yoksullaşmaya hazır mısınız? 27 Kasım 2023 | 1.422 Okunma Yük başkan adaylarının sırtında olacak 25 Kasım 2023 | 367 Okunma AK Parti zorlanıyor! 24 Kasım 2023 | 1.933 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar