Si-si-sil baştan!

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’a, Özbekistan’dan dönerken Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad’la görüşme ihtimalini ve Mısır’la ilişkilerini sormuşlar.Erdoğan da şu yanıtı...

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’a, Özbekistan’dan dönerken Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad’la görüşme ihtimalini ve Mısır’la ilişkilerini sormuşlar.

Erdoğan da şu yanıtı vermiş:

“Siyasette ebedi olarak dargınlık, kırgınlık, küslük olmaz. Vakti, zamanı geldiği anda oturur, değerlendirir, ona göre de bir yenilemeyi yapabilirsiniz. Şu anda Türkiye olarak bu konularda sıkıntılı olduğumuz ülkelerle ilişkileri yeniden ele alabiliriz. Hele Hele haziran seçiminden sonra bir sil baştan yapabiliriz ve buna göre de yolumuza inşallah o şekilde devam edebiliriz.”

★★★

Bu kadar kolay mı gerçekten?

Mısır’da darbeci Sisi’nin devirdiği, cezaevine attığı “seçilmiş lider” Mursi cezaevinde öldüğünde, ölümünü “cinayet” olarak gören tek lider ve ülke hangisiydi hatırlıyor musunuz?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bir “kadına şiddet” tanıklığı 28 Kasım 2022 | 694 Okunma Önemli ve tuhaf istatistikler 26 Kasım 2022 | 466 Okunma Bacasız sanayi ne durumda? 25 Kasım 2022 | 794 Okunma O dört parmak! 23 Kasım 2022 | 959 Okunma Bağırmak, küfretmek haklı çıkarmaz 21 Kasım 2022 | 2.944 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar