Ortak aday, ortak seçim beyannamesi

Sözcü Gazetesi Yazarı Deniz Zeyrek'in bugünkü (05.10.2022)''Ortak aday, ortak seçim beyannamesi'' başlıklı yazısı.

Altılı Masada sular durulmuş gibi. İYİ Parti ile CHP arasındaki atışmalar, CHP’nin ev sahipliğindeki son liderler buluşmasından sonra sürmeyecek gibi görünüyor.

DEVA Partisi lideri Ali Babacan’ın verdiği bilgiye göre, Altılı Masa’nın ortak cumhurbaşkanı adayı, ortak çalışmalar tamamlandıktan sonra, seçim süreci başlayınca açıklanacak ve bundan sonra liderler bu konudaki sorulara hep aynı yanıtı verecek. Altılı Masa seçime ortak seçim beyannamesiyle gidecek.

Ali Babacan

DEVA lideri Babacan önceki akşam Ankara’da bir grup gazeteciyle yemekte buluştu ve çok önemli bilgiler paylaştı. Babacan’ın önemli mesajlarını sizin için derledim:

ORTAK POLİTİKALARI BELİRLEYECEĞİZ:

28 Şubat’ta açıklanan parlamenter sisteme geçiş planı, kanun diline dönüştürülüyor. Son toplantıda temel politikalar konusunda çalışacak yeni bir çalışma grubu oluşturuldu. Kuracağımız hükümetin temel politikalarda izleyeceği ortak politikaları...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Akşener: Masayı devirmem 03 Aralık 2022 | 21 Okunma Çifte standart mı kasıt mı? 02 Aralık 2022 | 668 Okunma Erdoğan’ın büyük başarısı! 30 Kasım 2022 | 5.990 Okunma Bir “kadına şiddet” tanıklığı 28 Kasım 2022 | 712 Okunma Önemli ve tuhaf istatistikler 26 Kasım 2022 | 476 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar