İyi uygulamalar genele yayılmalı

BEN yerel yönetimleri hizmet odaklı olmasından dolayı siyasetin bir başka yerine konumluyorum Türkiye sanayide, teknolojide, turizmde çok önemli adımlar attı. Şimdi sıra kentleşmeye geldi.

İZMİR Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Dr. Buğra Gökçe ve İzmir Ekonomi Üniversitesi Mimarlık Bölüm Başkanı Doç. Dr. Aslı Ceylan Öner’in Amerika, Avrupa, Orta Doğu ve Asya ülkelerinden çok sayıda katılımcının yer aldığı konferansını izledim.

Dubai Amerikan Üniversitesi ve akademik araştırma kuruluşu AMPS tarafından düzenlenen “Hızlı Şehirler, Duyarlı Yapılar” konulu toplantıda İzmir’in de konuşulması hoşuma gitti.

Salgın döneminde ön plana çıkan Halkın Bakkalı üzerinden yürütülen dayanışma kampanyası, askıda fatura ve maskematik gibi teknoloji tabanlı uygulamalar katılımcılara anlatıldı.

Ben Türkiye’nin birçok konuda iyi şeyler yaptığını düşünüyorum.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Yeni normal hibrit çalışma olacak 27 Ocak 2021 | 208 Okunma Yaz tatilleri uzayacak Kıyılar kışın da dolacak 26 Ocak 2021 | 145 Okunma Sohbet robotunuzu yapmaya hazır mısınız? 24 Ocak 2021 | 104 Okunma Yeni bir adım atmamız gerekiyor 23 Ocak 2021 | 132 Okunma Yeni kongre üyelerine Bir Türk ders verecek 22 Ocak 2021 | 124 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar