10 bin adımı at primi kap

Bu uygulamalar şirketlerin daha fazla gündemine girecek

BÜLENT Kutlu; Vizyon 100 Kurucu Üyesi, dijital stratejist...


2004 yılında Turkish Society Network parolasıyla dünyada ve Türkiye’de bir ilk olan Wishnee sosyal medya platformunun kuruluşuna öncülük etti. Sosyal medyanın gelecekte çok önemli bir yeri olacağına ve bu alanda yatırım yapılması gerektiği konusunda Türk yatırımcılarını bilgilendirme çalışmalarını yürüttü.
Farklı alanlarda ve sektörlerde çalıştıktan sonra 2019’da mentor ve mentilerin sanal ve gerçek ortamda bir araya geldikleri Mentee Turkey platformunu kurdu.
Vizyon 100 de; dijital dönüşümü merkeze alan üst düzey yöneticilerin yer aldığı bir platform...
Pandemi dönemi dijitalleşmeyi daha çok ön plana çıkardı. Büyük şirketler önce evden çalışmayı teşvik ettiler, bazıları da hibrit bir modeli önerdiler.
Bir yılın sonunda Google, Amazon gibi şirketler aşı olanları yeniden ofislere çağırmaya başladılar, yaz sonundan itibaren de hibrit bir model uygulayacaklarını açıkladılar.
Kutlunun bu süreçle ilgili...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bu yatırımlar uzun yolculuğu anlatıyor 20 Haziran 2021 | 89 Okunma Aşı olmayanlara bazı tedbirler devam edebilir 15 Haziran 2021 | 57 Okunma Birer birer masadan eksiliyor dostlar 13 Haziran 2021 | 53 Okunma O bizim mesleğin Picasso’suydu 10 Haziran 2021 | 48 Okunma Aşıların tartışılmasına hala inanamıyorum 09 Haziran 2021 | 81 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar