ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Balık burcunda yeniay doğuyor

Demet Baltacı
Demet Baltacı İNTERNETHABER
17 Mart 2018 | 66

Bugün 17 Mart Cumartesi... Satürn günündeyiz...

Balık burcunda ilerleyen Ay sabah erken saatlerde Oğlak burcundaki Plüton ve Akrep burcundaki Jüpiter ile uyumlu açılar yapacak.

Güne güvenli ve iyimser enerjilerle başlayabiliriz. Günlük planlarımızı uygularken çevremizden güçlü destekler almamız mümkün. Maddi manevi beklentilerimiz daha rahat kaşılanabilir.

Öğleden sonra 16:12de Ay Güneş ile birleşecek ve 26° Balık burcunda yeniay doğacak. Balık yeniayı yoğun ruhsal ve duygusal temalar taşıdığı için kendi iç dünyamız ve kollektif alanla temasımız artabilir.

Maneviyat, sanat, ilham, yaratıcılık, şifa, yardım, bağış, fedakarlık gibi kavramları kişisel ve toplumsal alanlarda daha fazla deneyimleyebiliriz.

Ruhsal veya bedensel bir sağlık problemini farketmek, bilinçaltımızda tuttuğumuz duygusal ve zihinsel kalıpların keşfi mümkün olabilir. Sorunlarımızı, bağımlılıklarımızı, takıntılarımızı derinden keşfedip,bunları şifalandırmamız, dönüştürmemiz, arınmamız mümkün. Kollektif alandan gelecek sezgisel işaretler, eşzamanlılılara dikkat etmeliyiz.

Devamını Oku
Diğer Yazıları
DAHA FAZLA SONUÇ GÖSTER