Söyleyecek sözüm kalmadı…

Hatırlarsanız başta FETÖ olmak üzere terör örgütlerine veya Milli Güvenlik Kurulunca devletin milli güvenliğine karşı faaliyette bulunduğuna karar verilen yapı, oluşum veya gruplara üyeliği, mensubiyeti veya...

Hatırlarsanız başta FETÖ olmak üzere terör örgütlerine veya Milli Güvenlik Kurulunca devletin milli güvenliğine karşı faaliyette bulunduğuna karar verilen yapı, oluşum veya gruplara üyeliği, mensubiyeti veya iltisakı yahut irtibatı olduğu değerlendirilerek HSK tarafından kamu görevinden çıkarılan yüzlerce yargı mensubu Danıştay 5. Dairesi tarafından görevlerine iade kararı verilmişti.

FETÖ iltisakı ve irtibatı nedeniyle kamu görevinden çıkarılan bu yüzlerce yargı mensubunun iade kararlarında FETÖ ile irtibatlı ya da iltisaklı olduklarına dair yeterli delil bulunmadığı belirtiliyordu.

Halbuki Danıştay 5. Dairesinin bu kararlarına karşı bana gelen bilgi ve belgeler tüyler ürpertici.

Bana gelen bilgi ve belgeler var olduğu yönündedir.

Danıştay 5. Dairesi’nin “Ankesörlü telefon, Bylock ve iltisakı net şekilde ortaya koyan” somut verileri dahi delil olarak kabul etmediği görülmektedir.

Yargıtay’ın delil olarak kabul ettiklerini delil olarak kabul etmeyen Danıştay 5. Dairesinin üyeleri ne yapmak istemektedirler?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
ORTADOĞU’DA KAYIKÇI KAVGASI 19 Nisan 2024 | 627 Okunma BU BİR CAMBAZA BAK SAVAŞIDIR! 14 Nisan 2024 | 1.106 Okunma VAN’DA ASLINDA NE OLDU? 12 Nisan 2024 | 280 Okunma ANAYASAYI DEĞİŞTİREYİM DERKEN DEVLET ELDEN GİTMESİN! 05 Nisan 2024 | 2.741 Okunma MOSKOVA’DAKİ TERÖR SALDIRISINDAN KİMLER KAZANÇLI ÇIKTI? 29 Mart 2024 | 2.305 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar