Fehmi Koru darbecilerin serbest bırakılmasını mı istiyor?

Fehmi Koru’yu yakından tanımamız için yürüttüğüm gönüllü mücadeleye devam etmek zorunda kalıyorum. Çünkü Fehmi 15 Temmuz darbecilerinin serbest kalması için her zaman yaptığı gibi sinsiliklerine devam ediyor.

Bu köşede Fehmi Koru’nun FETÖ davalarını nasıl ince ince itibarsızlaştırmaya çalıştığını yazmıştım. “Fehmi Koru şeytanı nasıl kıskandırdı!” başlıklı yazımla “Fehmi Koru’yla Yıldıray Oğur’a kafayı taktım bir kere!” başlıklı yazımda Koru’nun yazılarından alıntılar yapmıştım.

            Ama Fehmi bu, niyetinden zerre geri adım atmıyor. Kendi adını taşıyan sitede bu Pazar yazdığı “Amerikan yargısına bakın, darbe girişimcilerine ne yapıyor?” başlıklı yazısında her şeyi demiş ama bir tek 15 Temmuz darbecileriyle FETÖ üyeliğinden yargılananların tamamı serbest kalsın dememiş!

           

           

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Sana içinde “adam” geçen bir filmi yakıştıramadım! 05 Mart 2021 | 520 Okunma CHP neden erkek taciz hattı da kurmuyor? 03 Mart 2021 | 770 Okunma Doğu’yu tanısanız seversiniz 01 Mart 2021 | 616 Okunma İki gardıropçuluk yaptık diye Atatürkçü mü olduk! 26 Şubat 2021 | 771 Okunma Erol Bulut’tan Erdoğan’a kısa bir Türkiye analizi 24 Şubat 2021 | 1.005 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 3 yorum