Bizim Kemal pişpirik oynar!

Solun da solu!            Daha doğrusu solun da dibi!..            Aslında solun dibinin bile artığı sayılacak Türk Tabipler Birliği’ni...

Solun da solu!

            Daha doğrusu solun da dibi!..

            Aslında solun dibinin bile artığı sayılacak Türk Tabipler Birliği’ni ziyaret eden Kemal Kılıçdaroğlu insan zekâsının sınırsızlığını ispat etmek istercesine aylardır sağlığımızı, ekonomimizi tehdit eden virüs belası için kahvehane işletmecilerinin sıkıntılarını çözecek sihirli önerisini yaptı!

            “Kahveler açık... Güzel! Ama kâğıt oynamak yasak! Vatandaş kahveye niye gitsin o zaman? Oysa önlem alabilirsiniz. Dersiniz ki: Her oyunda sıfır, yeni kâğıt açacaksınız. Bitti. Bu kadar basit. Ama bu düşünülmüyor. Akıllarına bile gelmiyor.

            İktidar ve yandaşları boş durur mu? Başladılar kafa bulmaya!

            “Kemal Bey, her tavla maçından önce de yeni bir tavla mı açılsın yani! Veya her okey oynandığında yeni bir okey takımı mı çıkartılsın! Hadi onu da geçtik, her oyundan önce yancılar da mı yenisiyle değiştirilsin!..

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Şevval kadar başınıza taş düşsün! 28 Ekim 2020 | 1.188 Okunma Fetullah'ın havarilerinin son yemeği! 26 Ekim 2020 | 2.989 Okunma Gerçekten muhafazakarlar ahlaki üstünlüğü kaybetti mi? 23 Ekim 2020 | 807 Okunma Dedeni de sevmezdim! 21 Ekim 2020 | 1.953 Okunma İthal tohumlar neden susuyor? 19 Ekim 2020 | 903 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 1 yorum