Bir sandıklık ilişki aldatma sayılır mı?

Galiba şimdi İP seçmeni yerel seçimlerde “Bir sandıklık ilişki!” sayesinde CHP’nin kazandığı büyükşehir belediyelerinin aldatmadan sayılıp sayılmadığını düşünüyor! İP’liler fetvayı benden almıyor! Kemal Bey’e sorsunlar!

En son Ümit Özdağ CHP, İP, SP ve HDP’nin bir anayasa taslağı üzerinde çalıştığını anlattı. Gözden kaçmış mı yoksa bilerek dikkat edilmemiş mi, o kadarını bilemem ama anayasa taslağı üzerinde bu partilerin çalıştığını daha önce Kemal Kılıçdaroğlu da anlatmış.

            Ümit Özdağ bombayı patlatınca Kemal Bey her zaman yaptığı gibi iddiayı yalanladı. Ancak yalanlarken söylediği yalanda daha önce kendisine silah zoruyla mı o sözleri söylettiklerine dair bir açıklama getirmedi!

            Ümit Özdağ’ın Buğra Kavuncu’nun FETÖ ile olan ilişkisiyle HDP’yle yapılan anayasa çalışması iddiası üzerine ben bekliyordum ki Meral Hanım her zamanki gibi espri yapsın ama mizah yerine Ümit Özdağ’ı partiden ihraç etmeyi tercih etti!

Bu köşe yazısını aşağıdaki linke tıklayarak sesli bir şekilde dinleyebilirsiniz

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Hareketlerine dikkat et. Hakim bey muhafazakar birisidir! 25 Kasım 2020 | 2.210 Okunma AK Parti neyi hesap edemedi? 23 Kasım 2020 | 1.884 Okunma Kısa bir “Çapsız mağduriyet” hikayesi! 20 Kasım 2020 | 1.472 Okunma Bir sandıklık ilişki aldatma sayılır mı? 18 Kasım 2020 | 1.516 Okunma Osman Kavala’yla neden uğraşıyorlar? 16 Kasım 2020 | 2.242 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 1 yorum