Arslan mı olacaksınız, kedi mi kalacaksınız?

Ahmet Altan, medyanın gücünü, şöyle tarif ediyordu;“Bana 2 televizyon, 2 gazete verin, Türkiye’de bir katiller ordusunun,   sokaklarda insanları öldürdüğüne bütün halkı inandırayım. Bir...

Ahmet Altan, medyanın gücünü, şöyle tarif ediyordu;

“Bana 2 televizyon, 2 gazete verin, Türkiye’de bir katiller ordusunun,   sokaklarda insanları öldürdüğüne bütün halkı inandırayım. Bir gün içinde işlenen adi cinayetleri haberlerde arka arkaya vereyim, o gün, on adam öldürüldüyse, bir katliam çıkarayım.”

Edward Said “Haberlerin Ağında İslam” adlı eserinde, Dünya’ya hakim olan Haçlı-Yahudi Medya’nın İslam’ı, örümcek ağına takılmış sinek gibi çaresiz bıraktığını anlatır.

Müslümanlara her türlü bilgi, Haçlı-Yahudi Medya eliyle ulaşıyor. Bir Müslüman ülke, diğer bir Müslüman ülke hakkında, ancak Yahudi Medya üzerinden haberdar olabiliyor. Tabii ki, bu arada Yahudi medya haber ve bilgi üzerinde çoktan gerekli operasyonu yapmıştır.

Bu alçak Yahudi propaganda gücü, her Müslüman ülkede, Müslümanların %30 luk kesimini, İslam’ın ne kötü bir din olduğuna inandırmıştır. Bu kandırılan kesimler her Müslüman ülkede mutlaka iktidar yapılmışlardır.

Türkiye’de bu kesim iktidarı kaybettiği için, olan güçleri ile içerden-dışarıdan üzerimize çullanıyorlar.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Lübnan-I 02 Eylül 2018 | 4.751 Okunma Bugünleri de gördük! 19 Ağustos 2018 | 138 Okunma Yeşil Elma-Kekik-Tarçın 12 Ağustos 2018 | 2.352 Okunma Brunson, neden Türkiye’de? 05 Ağustos 2018 | 2.397 Okunma Başörtüsüz Evliya 29 Temmuz 2018 | 486 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar