FETÖ’nün Danimarka İmamı Nail Ad’ın belgesi

Geçen sene 24 Temmuz’da bu köşede bir yazı yazmıştım. “Avrupa’daki FETÖ Yapılanması” başlıklı yazıda aynen şöyle demiştim: Danimarka'daki hayati öneme sahip en gizli kalmış ve hakkında çok az şey bilinen FETÖ'cü ise "Nail Ad."           

 
Geçen sene 24 Temmuz’da bu köşede bir yazı yazmıştım. “Avrupa’daki FETÖ Yapılanması” başlıklı yazıda aynen şöyle demiştim:
             ***
Danimarka'daki hayati öneme sahip en gizli kalmış ve hakkında çok az şey bilinen FETÖ'cü ise "Nail Ad." Danimarka'da yaşayan FETÖ'cülerin bile çok azının ismini duyduğu "Nail Ad" çok karmaşık ilişkileri olan biri. Alman plakalı bir araçla Danimarka'da gezen bu FETÖ'cü bizde de meşhur bir kafe/restoran zincirinin Kopenhag'daki 4 ortağından biri. Tabii ki resmî olarak değil. Günün bir kısmını o kafe/restoranda geçiren Nail Ad geçmişte Danimarka'da organize edilen "Anadolu Kültür Günleri"ni organize eden FETÖ'cü. Türkiye'den birçok sanatçı, şarkıcı ve ünlüyü Kopenhag'da ağırlamış.
Bir zamanlar Danimarka Türkiye İşadamları Derneği (DATİAD) başkanlığı da yapmış Nail Ad en kapalı kutu FETÖ'cülerden. Avrupa'daki FETÖ'nün para trafiğini yönetenlerden biri. Bir ayağı Almanya'da.  FETÖ'cüler Avrupa'da saklandıklarını düşünüyorlar ama yedikleri her halt biliniyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Yasa dışı bahis sitelerinin parası ve uyuşturucu ticareti 25 Kasım 2020 | 0 Okunma Dış politikada yeni dönem başlamıştır 23 Kasım 2020 | 0 Okunma Covid-19'u ciddiye alın, basit bir hastalık değil bu 20 Kasım 2020 | 0 Okunma Cezalarını fazlasıyla çektiler, Osman Kavala ve Ahmet Altan artık bırakılsın 18 Kasım 2020 | 0 Okunma Türkiye'nin yönü Batı'dır 18 Kasım 2020 | 0 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar