CHP'li Ünal Çeviköz ile FETÖ yandaşı Kerim Has aynı argümanda buluştu

Siyasi konularda fikir ayrılığı olur ama millî konularda olmamalı. Ünal Bey kullandığınız sözleri, şu an yurt dışında ne kadar FETÖ'cü, PKK'lı varsa kullanıyor. Haberiniz olsun.

Haydut devlet Ermenistan pazar sabahı 06.00'da durduk yere Azerbaycan'a saldırdı. 1992'de işgal ettiği Dağlık Karabağ'dan hiç çıkmadığı gibi alanını genişletmek de istiyor. Uluslararası kamuoyu Rusya'nın himayesindeki Ermenistan'a ağzını bile açamadı. Göstermelik birkaç laf sıraladı. BM Genel Kurulu'nun net ifadelerine rağmen, işgal ettiğin yerlerden çık, demelerine rağmen Ermenistan oralı olmadı.

Ermenistan'ın haksız saldırıları devam ediyor. Herkesin bildiği bu gerçeğe rağmen içimizden düşmana yarayacak sözler çıkıyor. CHP milletvekili ve eski büyükelçi Ünal Çeviköz ortada fol yok yumurta yokken skandal sözlere imza attı. "Maalesef gelen haberlerde, Türkiye'den Azerbaycan'a silah yardımı yapıldığı ve söylentilere göre cihatçı grupların da Azerbaycan'a gönderildiği ifade ediliyor" dedi.

İnsanın böyle bir sözü edebilmesi için gerçekten art niyetli olması lazım. Böyle bir sözün benzerlerini  geçmişte yabancı kamuoyunda Türkiye'yi zor durumda bırakmak isteyen FETÖ'cüler kullandılar. MİT tırları böyle bir olaydı.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
İyi Parti’de tuhaflıklar ve Özdağ’a sorular 23 Ekim 2020 | 2.525 Okunma FETÖ’nün Danimarka İmamı Nail Ad’ın belgesi 21 Ekim 2020 | 2.232 Okunma Ercüment Ovalı’nın aşısı ne oldu? 19 Ekim 2020 | 2.858 Okunma Twitter ve Facebook bile siyasi konularda tarafsız değildir 19 Ekim 2020 | 857 Okunma AYM üyesi Engin Yıldırım istifa etmek için ne bekliyor? 16 Ekim 2020 | 1.743 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar