CHP, 17/25 Aralık’taki FETÖ argümanlarının aynısını kullanıyor

Kemal Kılıçdaroğlu’nun her sözü bir skandal. Geçen gün bürokrasiyi ağır tehdit ettiği sözler yenilir yutulur cinsten değil: “Saray'ın baskısına boyun eğerek kanun dışına...

Kemal Kılıçdaroğlu’nun her sözü bir skandal. Geçen gün bürokrasiyi ağır tehdit ettiği sözler yenilir yutulur cinsten değil:
“Saray'ın baskısına boyun eğerek kanun dışına çıkmış o devlet memurlarına buradan seslenmek istiyorum. Kamil akla gelmeniz için Kılıçdaroğlu abinizin, amcanızın bu size son çağrısıdır. 18 Ekim Pazartesi itibarıyla bu düzenin illegal isteklerine verdiğiniz tüm desteğin sorumluluğu size de ait olmaya başlayacaktır. ‘Emir almıştım' diyerek bu kirli işlerden sıyrılamazsınız. Size kanun dışı her ne yaptırılıyorsa, pazartesi itibarıyla durun. Bu illegal, paralel sistemlerden elinizi, eteğinizi çekin.”
Cumhurbaşkanı Erdoğan da dün Afrika’ya giderken çok sert yüklendi Kemal Bey'e: “Şimdi bir de tarih veriyor. Pazartesiden sonra memurların vay hâline diyor, haydi bakalım ne yapacağını göreceğiz. Bay Kemal bu alan boş değil.”
YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Millî Güvenliği anlayamayan sözde gazeteci ve sözde aydınlar! 03 Aralık 2021 | 2.368 Okunma Ağlama İsmail ağlama! 01 Aralık 2021 | 7.482 Okunma Halk TV, KRT… Metin Gürcan’ı parlatırken iyiydi 01 Aralık 2021 | 1.871 Okunma İsmail Saymaz paramı ezdin mi? 29 Kasım 2021 | 7.945 Okunma "Ekonomi bitti, battı" diyenler! 26 Kasım 2021 | 5.115 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar