Bu millî güvenliği ihlal değilse ne?

Odatv bir millî güvenlik sorunudur. Libya şehidimizin kimliğini ifşa ettiler. Türkiye'nin sırlarını ifşa etmek için ellerinden geleni yaptılar. Dün Sabah gazetesinde Halit Turan "Köstebek astsubayın flaş tapeleri: Müyesser abla ile beraber yazıyoruz" başlıklı harika bir habere imza atmış.

Odatv bir millî güvenlik sorunudur. Libya şehidimizin kimliğini ifşa ettiler.

Türkiye'nin sırlarını ifşa etmek için ellerinden geleni yaptılar. Dün Sabah gazetesinde Halit Turan "Köstebek astsubayın flaş tapeleri: Müyesser abla ile beraber yazıyoruz" başlıklı harika bir habere imza atmış. Kendisini ve Sabah'ı kutluyorum. Hiç dokunmadan veriyorum:
               ***
Soruşturmanın bir numaralı şüphelisi astsubay Erdal Baran'ın şüpheli Müyesser Yıldız ile Tele 1 Temsilcisi İsmail Dükel'e özellikle Suriye ve Libya'ya yönelik TSK'da gizlilik içerisinde yürütülen askerî harekâtların öncesi veya sonrasında elde ettiği bilgileri vakit kaybetmeksizin servis ettiğine ilişkin kaydedilen tapelere geniş yer verildi.

Görüşmelerde aktarılan bilgiler, savcılık tarafından Genelkurmay Başkanlığı'na da sorularak gerçeklikleri doğrulandı. Köstebek Baran'ın Libya'da olası şehit ve yaralı askerlerin hangi ülke üzerinden nasıl taşınacağı konusunda çok gizli bilgileri Müyesser Yıldız'a aktardığı, Suriye ve Libya'da görev yapacak birlik ve komutanların isimlerini de askerlerin gideceği güzergâh detaylarıyla birlikte paylaştığı belirlendi.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kolay olmayacak 28 Ekim 2020 | 1.826 Okunma Büyük güç rekabetinde artık Türkiye de var 26 Ekim 2020 | 2.483 Okunma İyi Parti’de tuhaflıklar ve Özdağ’a sorular 23 Ekim 2020 | 2.638 Okunma FETÖ’nün Danimarka İmamı Nail Ad’ın belgesi 21 Ekim 2020 | 2.233 Okunma Ercüment Ovalı’nın aşısı ne oldu? 19 Ekim 2020 | 2.863 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar