ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Milletin dediği olacak, milletin hukuku hâkim olacak

Sevgili okurlarım, ülkemizin yerli ve millî güçleri milletimizin geleceği için gerçek bir ittifak kurdular .

Cem Küçük
Cem Küçük Türkiye Gazetesi
21 Şubat 2018 | 3.4 K
Sevgili okurlarım, ülkemizin yerli ve millî güçleri milletimizin geleceği için gerçek bir ittifak kurdular. Bu ittifakın adı 'Cumhur İttifakı'dır. Türkiye’mizin önümüzdeki yıllarına bu ittifak damga vuracaktır. Bu ülkenin tüm yerli ve millî insanları çok sevinçli ve mutludur. Yerli ve millî partilerimiz AK Parti ve MHP emin adımlarla beraberce geleceğe yürüyecektir.
Elbette bu yürüyüşe engel çıkarmak isteyen gayrimillî güçler olacaktır. Hiç şüpheniz olmasın ki Cumhur İttifakı, yani bu milletin yüzde 65’i bu gayrimillî güçleri ezecek ve geçecektir. Devletimiz ve milletimiz şu an bir bütündür. Diyebilirim ki cumhuriyetimizin tarihinde devlet ve millet kaynaşması hiç bu seviyede olmamıştı. Allah’a şükür ki sonunda bu ülkede devlet-millet kaynaşmasını tam olarak sağladık. İşte bu 'Cumhur İttifakı’dır. Millet ve DEVLET olarak bu ittifaktan kıvanç duymalıyız.
Mehmetçiklerimizle, polislerimizle, istihbaratçılarımızla, savcılarımızla, hâkimlerimizle ve tüm diğer yerli insanlarımızla tam bir millî bütünlük içindeyiz. İslam ve Türkiye düşmanlarına millet ve DEVLET olarak göz açtırmayacak güçteyiz. Hem gayrimillî olacaksınız hem de bozgunculuk yapacaksınız. Bu ülke bunu kaldırmaz. Nitekim kahraman savcılarımız ve hâkimlerimiz adım adım bu tiplere cezasını veriyor ve verecek. 28 Şubat’ın alçak darbecileri de çok yakında ağırlaştırılmış müebbet cezalarını yiyecekler. Onlar da FETÖ’cü darbecilerin yanına gidecekler. 15 Temmuz’u desteklemiş olanlar gibi 28 Şubat askerî darbesini desteklemiş herkes adım adım bedelini ödeyecek. 28 Şubat’ın sivil ayağına da er ya da geç sıra gelecek. Adaletten kaçış yok. Milletimiz müsterih olsun, dinimize ve inançlı insanlarımıza yaptıklarının bedelini ödemeyen kimse kalmayacak.
Devamını Oku
Diğer Yazıları
DAHA FAZLA SONUÇ GÖSTER