Kurumsal yapı daha çok önem kazandı

Koronavirüs salgını döneminde, işletmelerde kullanılan teknoloji ve sermaye kalitesinin yanında kurumsal yapının kalitesi ile kalifikasyonu önem kazanıyor.

Koronavirüs salgını döneminde, işletmelerde kullanılan teknoloji ve sermaye kalitesinin yanında kurumsal yapının kalitesi ile kalifikasyonu önem kazanıyor. Kurum yapısı ve insan kaynağı, olağan dışı dönemlerde olumsuz koşulların atlatılmasında daha etkili oluyor

İşletmelerimizin, sivil toplum örgütlerimizin giderek daha kurumsal yapılar haline gelmesi profesyonel yönetim anlayışını ortaya çıkarıyor. Bu yönetim modeli rekabetin sağlanmasında en temel olarak kaliteyi görüyor.

Kullanılan teknolojinin, sermaye kalitesinin yanında kurumsal yapının kalitesi ve özellikle de insan gücünün kalitesi ve kalifikasyonu önem kazanıyor. Özellikle olağan dışı dönemlerde kurum yapısı ve insanın değeri olumsuz koşulların atlatılmasında daha etkili oluyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Avans izin ücreti talep edilebilir mi? 27 Ocak 2021 | 89 Okunma 65 Yaş Aylığı alanlar artacak 25 Ocak 2021 | 479 Okunma Çocukların işçiliği kararlılıkla bitecek 20 Ocak 2021 | 41 Okunma Bahşiş hakkında her şey 18 Ocak 2021 | 113 Okunma Emeklilikte 15 yıl ve 3600 gün için dikkat! 15 Ocak 2021 | 635 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar