Yalansız, riyasız, sahici bir Türkiye fotoğrafı

İmamoğlu, seçim sürecinde AK Parti’nin kalesi Sultanbeyli’de karşılaştığı vatandaş Mahruze Teyze’nin evine ziyarete gitmiş ve ziyaret sırasında çekilen görüntüleri i paylaşmış, seyrettiniz mi?

Kendisine oy vermeyen bir vatandaşla -seçim bitip kazanmasına rağmen- bunu unutmayıp evine ziyarete gidecek kadar barışık siyasetçi samimiyeti özlemişiz.

Oy vermediğini saklamayıp “Oy vermedim ama öyle içten dua ettim ki bir kere değil, iki kere kazandın” diyerek evinin kapılarını açan vatandaş samimiyeti özlemişiz. Türkiye bu arkadaş. Türkiye bu. Riyasız, yalansız, olduğu gibi... Ey siyasiler, Mahruze Teyze’nin o videodaki sözleri kulağınıza küpe olsun: Kim çalışıyorsa ona destek olmak lazım... Türkiye hepimizin... Ayrım yapmayın!

BİRİ BU SORULARA YANIT VEREBİLİR Mİ?

Çanakkale’deki ağaç katliamıyla ilgili hükümet cephesinin savunması çok yanlış. “Orası Kaz Dağları değil, aralarında 40 kilometre var” diyorlar. Bu ne demek??!

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Riya... 24 Ağustos 2019 | 3.168 Okunma Ordu'daki tahribat Çanakkale'den çok daha büyük! 10 Ağustos 2019 | 2.884 Okunma İstanbul depreminde ölen şanslı sayılacak 09 Ağustos 2019 | 2.795 Okunma Yalansız, riyasız, sahici bir Türkiye fotoğrafı 08 Ağustos 2019 | 3.539 Okunma RTÜK'ten bildiriyorum: Kurulun Netflix-Youtube politikası nasıl olacak? 07 Ağustos 2019 | 3.381 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar