Yalansız, riyasız, sahici bir Türkiye fotoğrafı

İmamoğlu, seçim sürecinde AK Parti’nin kalesi Sultanbeyli’de karşılaştığı vatandaş Mahruze Teyze’nin evine ziyarete gitmiş ve ziyaret sırasında çekilen görüntüleri i paylaşmış, seyrettiniz mi?

Kendisine oy vermeyen bir vatandaşla -seçim bitip kazanmasına rağmen- bunu unutmayıp evine ziyarete gidecek kadar barışık siyasetçi samimiyeti özlemişiz.

Oy vermediğini saklamayıp “Oy vermedim ama öyle içten dua ettim ki bir kere değil, iki kere kazandın” diyerek evinin kapılarını açan vatandaş samimiyeti özlemişiz. Türkiye bu arkadaş. Türkiye bu. Riyasız, yalansız, olduğu gibi... Ey siyasiler, Mahruze Teyze’nin o videodaki sözleri kulağınıza küpe olsun: Kim çalışıyorsa ona destek olmak lazım... Türkiye hepimizin... Ayrım yapmayın!

BİRİ BU SORULARA YANIT VEREBİLİR Mİ?

Çanakkale’deki ağaç katliamıyla ilgili hükümet cephesinin savunması çok yanlış. “Orası Kaz Dağları değil, aralarında 40 kilometre var” diyorlar. Bu ne demek??!

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Ercüment Hoca hatalı ama... 19 Nisan 2020 | 1.470 Okunma 'Önümüzdeki 1-2 hafta' diye bir şey yok, dağılalım! 17 Nisan 2020 | 3.064 Okunma Slogan atarak, reklam yaparak 'Seninleyiz Türkiye' olunmuyor! 16 Nisan 2020 | 3.057 Okunma Esas felaket cuma değil pazartesi yaşandı! 15 Nisan 2020 | 4.187 Okunma Yok öyle bir vatanseverlik, milliyetçilik! 11 Nisan 2020 | 3.733 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar