Yalansız, riyasız, sahici bir Türkiye fotoğrafı

İmamoğlu, seçim sürecinde AK Parti’nin kalesi Sultanbeyli’de karşılaştığı vatandaş Mahruze Teyze’nin evine ziyarete gitmiş ve ziyaret sırasında çekilen görüntüleri i paylaşmış, seyrettiniz mi?

Kendisine oy vermeyen bir vatandaşla -seçim bitip kazanmasına rağmen- bunu unutmayıp evine ziyarete gidecek kadar barışık siyasetçi samimiyeti özlemişiz.

Oy vermediğini saklamayıp “Oy vermedim ama öyle içten dua ettim ki bir kere değil, iki kere kazandın” diyerek evinin kapılarını açan vatandaş samimiyeti özlemişiz. Türkiye bu arkadaş. Türkiye bu. Riyasız, yalansız, olduğu gibi... Ey siyasiler, Mahruze Teyze’nin o videodaki sözleri kulağınıza küpe olsun: Kim çalışıyorsa ona destek olmak lazım... Türkiye hepimizin... Ayrım yapmayın!

BİRİ BU SORULARA YANIT VEREBİLİR Mİ?

Çanakkale’deki ağaç katliamıyla ilgili hükümet cephesinin savunması çok yanlış. “Orası Kaz Dağları değil, aralarında 40 kilometre var” diyorlar. Bu ne demek??!

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Churchill nere Johnson nere? 14 Aralık 2019 | 2.802 Okunma Kanal İstanbul siyasi değil bilimsel bir tartışma olmalı 13 Aralık 2019 | 3.310 Okunma Kıyak çıkarırken hiç böyle değildiniz? 12 Aralık 2019 | 3.748 Okunma Nobel artık 'kirli' bir ödül! 11 Aralık 2019 | 2.762 Okunma Söz konusu vekillere kıyaksa... 08 Aralık 2019 | 3.251 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar