Tuğçe Kazaz'ı ciddiye alanın Tuğçe Kazaz kadar aklı yoktur!

Bu ülkede bırak cumhurbaşkanını, bakanı, valiyi herhangi bir kamu kurumunun şube müdürüne laf edince sabahında kapında polisi görüyorsun. Sadece devlet büyüklerine değil hiçkimseye hakaret, iftira edilememeli.

Burası bir hukuk devletiyse hukuk bunun hesabını sormalı. Buna itirazım yok. Lakin bu nasıl işse tapu müdürü için bile seferber olan yargı, devlet Atatürk’e hakaret edildiğinde sırra kadem basıyor.

Tuğçe Kazaz “Mustafa Kemal’le dinsizlik geldi, ahlaksızlık geldi” demiş. Yunan sevgilisiyle evlenince İslamiyetten Hristiyanlığa geçip kendisini vaftiz filan ettiren ortam sarmayınca jet hızıyla yeniden İslamiyet’e dönen yarın öbür gün kendi dinimi kurdum demeyeceğinin garantisi olmayan birinin bize dinden bahsetmesine sadece gülünür. O yüzden önce lafa bakıyoruz sonra söyleyene ve yok muamelesi yapıyoruz.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Acilen bir 'Ekonomi Bilim Kurulu'da oluşturulmalı 08 Nisan 2020 | 2.685 Okunma Bakan Koca: Hasta sayıları daha artacak ama... 05 Nisan 2020 | 1.583 Okunma Eğitim seviyesi ilkokul 4 olan ülkede salgın... 04 Nisan 2020 | 4.394 Okunma Salgının gidişatını İstanbul belirleyecek 03 Nisan 2020 | 2.740 Okunma İnsanlar canıyla cebelleşirken 'Siyaset' yapabilmek 02 Nisan 2020 | 4.191 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar