Tuğçe Kazaz'ı ciddiye alanın Tuğçe Kazaz kadar aklı yoktur!

Bu ülkede bırak cumhurbaşkanını, bakanı, valiyi herhangi bir kamu kurumunun şube müdürüne laf edince sabahında kapında polisi görüyorsun. Sadece devlet büyüklerine değil hiçkimseye hakaret, iftira edilememeli.

Burası bir hukuk devletiyse hukuk bunun hesabını sormalı. Buna itirazım yok. Lakin bu nasıl işse tapu müdürü için bile seferber olan yargı, devlet Atatürk’e hakaret edildiğinde sırra kadem basıyor.

Tuğçe Kazaz “Mustafa Kemal’le dinsizlik geldi, ahlaksızlık geldi” demiş. Yunan sevgilisiyle evlenince İslamiyetten Hristiyanlığa geçip kendisini vaftiz filan ettiren ortam sarmayınca jet hızıyla yeniden İslamiyet’e dönen yarın öbür gün kendi dinimi kurdum demeyeceğinin garantisi olmayan birinin bize dinden bahsetmesine sadece gülünür. O yüzden önce lafa bakıyoruz sonra söyleyene ve yok muamelesi yapıyoruz.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Polise bıçakla saldırırsan polis senin sakinleşmeni beklemez! 19 Ocak 2020 | 698 Okunma Daha çok Betül Kaçar sen böyle arkasından bakarsın! 18 Ocak 2020 | 3.033 Okunma Vatandaşın önemsizi olur mu? 17 Ocak 2020 | 3.310 Okunma Bir güzel fikir daha siyasete kurban giderken... 16 Ocak 2020 | 3.487 Okunma Libya meselesi Libya'dan ibaret bir hadise değil! 15 Ocak 2020 | 2.763 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar