Söz konusu vekillere kıyaksa...

Geçtiğimiz perşembeyi cumaya bağlayan gece saat 3’te tüm milletvekilleri Meclis’te çalışıyordu. Gözlerimiz yaşardı! Sonra niye toplandıklarını öğrenince bir anda gözlerimiz yaşlandığı için ne kadar enayi olduğumuzu fark ettik.

Meclis’te konu milletvekillerine geçiş üstünlüğü, kırmızı ışık ihlal hakkı, park muafiyeti, çakar gibi bir dizi imtiyaz tanıyan düzenlemeydi. Ve memleketin hiçbir sorunu için o saatte Meclis’te toplanmayan vekillerimiz kendi sorunları için hazır ve nazırdı! Yazıklar olsun... Başka sözüm yok.

KADIKÖY BELEDİYE BİNASI TAŞINIYORMUŞ

1993’te yapılan belediye binası taşınıyormuş. Sebep deprem güvenliğiyse uzman raporlarıyla birlikte Başkan Odabaşı Kadıköylülere sunmalı. Ülkede herkesin tasarruf diye bağırdığı, Kadıköy’ün bekleyen bir sürü sorunu ve kaynak ihtiyacı olduğu bir dönemde belediye binası taşımanın bir anda “öncelik” haline gelişini izah etmeli.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Polise bıçakla saldırırsan polis senin sakinleşmeni beklemez! 19 Ocak 2020 | 707 Okunma Daha çok Betül Kaçar sen böyle arkasından bakarsın! 18 Ocak 2020 | 3.033 Okunma Vatandaşın önemsizi olur mu? 17 Ocak 2020 | 3.310 Okunma Bir güzel fikir daha siyasete kurban giderken... 16 Ocak 2020 | 3.487 Okunma Libya meselesi Libya'dan ibaret bir hadise değil! 15 Ocak 2020 | 2.763 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar