Onlar yanlış biliyor, kimsenin dostu değil o!

Arap Birliği dün kendisinden hiç beklenmedik bir şekilde ABD’nin İsrail-Filistin sorununa dair hazırladığı “Yüzyılın Anlaşması”nı reddettiğini açıkladı. Neredeyse tamamı Amerikan uşağı Arap Birliği ülkelerin bu göstermelik tavrının zerre inandırıcılığı yok.

Sormak lazım mesela: Trump Yüzyılın Anlaşması’nı duyururken salondaki Arap ülkelerinin diplomatları orada ne yapıyordu? Benim anlamadığım bir başka vaziyet ise Filistin Devlet Başkanı Abbas’ın “ABD, Filistin için artık bir dost değildir” açıklaması. ABD ne zamandır Filistin’in dostuydu da biz bilmiyorduk? İsrail, Filistin’i işgal ederken, İsrail Ordusu Gazze’de bebeklerin üstüne bomba yağdırırken en büyük destekçisi ABD’ye siz dost mu diyordunuz?

İRAN, MOSSAD’AHUMEYNİ’Yİ ÖLDÜRME SİPARİŞİ VERMİŞ!

Netflix’te MOSSAD’ın başkanlarıyla yapılan birebir mülakatlardan oluşan “Inside MOSSAD” isimli belgeselden öğrendim. Dönemin İran Şah’ı sürgündeki Humeyni’yi öldürmeleri için MOSSAD’a sipariş veriyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bakan Koca: Hasta sayıları daha artacak ama... 05 Nisan 2020 | 1.578 Okunma Eğitim seviyesi ilkokul 4 olan ülkede salgın... 04 Nisan 2020 | 4.391 Okunma Salgının gidişatını İstanbul belirleyecek 03 Nisan 2020 | 2.740 Okunma İnsanlar canıyla cebelleşirken 'Siyaset' yapabilmek 02 Nisan 2020 | 4.187 Okunma Bilim öyle bir şey değil 29 Mart 2020 | 523 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar