- Ölürüm Türkiye! (Ölmedi)

“Ölürüm Türkiyem” sadece bir şarkı değil, bir marş adeta. Ben ne zaman dinlesem tüylerim diken diken olur..

Gel gör ki şarkıyı yapan Mustafa Yıldızdoğan oğluna bedelli askerlik yaptırıyormuş. Bu ülke çok acayip arkadaş! Anlatılacak gibi değil... “Senin için ölürüm” diyen adamın hali buysa sıradan vatandaşı düşünemiyorum.

TÜRKİYE’DE FUTBOL ‘AHLAKEN’ BİTMİŞTİR

Gazeteci ağabeyimiz Rıdvan Akar geçen hafta sonu oynanan Rizespor- Galatasaray maçındaki hakem rezaleti sonrası sosyal medya hesabından “Türkiye Süper Lig’i ‘ahlaken’ bitmiştir” yazdı. Önceki hafta Galatasaray-Beşiktaş ve en son kupa final maçı olan Galatasaray-Akhisarspor maçındaki hakem kararlarını da ekleyince sanırım Rıdvan Abi’nin tespitine bir ek yapmak farz oldu: Türkiye’de sadece lig değil, futbol da ahlaken bitmiştir. Hiç kimse aptal değil. Hakem sahaya çıktığında kafalarında bir takımla çıkıyor. Ve diğer takımı lime lime doğruyor. Milyonlarca insanın gözü önünde oluyor bu. İşine gelen sessiz kalıyor, gelmeyen isyan ediyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Acilen uluslararası kamuoyu desteği yaratmalıyız 13 Ekim 2019 | 2.803 Okunma Türkiye sizin için dünyayı karşısına aldı! 12 Ekim 2019 | 4.128 Okunma Etnik temizliği Filistin halkına sorun anlatsınlar! 11 Ekim 2019 | 2.815 Okunma Türkiye harekatı durdursun ama siz hiçbir şey yapmayın!!! 10 Ekim 2019 | 3.088 Okunma Bu oyunu bozmanın tek yolu var! 09 Ekim 2019 | 2.795 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar