Komünizm bu değil!

Tunceli’nin Ovacık ilçesinde PKK terör örgütünün yola tuzakladığı mayına basan 8 yaşındaki Ayaz ve 4 yaşındaki Nupelda yaşamını yitirdi. PKK aynı alçak PKK!

Ne ilk kez çocuk katlediyorlar ne de son olacak. Terör örgütünün kanlı geçmişinde yüzlerce çocuk-bebek cinayeti var.

PKK terörü bu da böylesine alçakça bir saldırıyı bile kınarken lafı eveleyip geveleyenlere ne diyeceğiz? Dersim’in Komünist Belediye Başkanı Fatih Maçoğlu benim çok sevdiğim, duruşunu-söylemlerini-icraatını beğendiğim bir siyasetçidir. Lakin kendi şehrindeki bu terör saldırısıyla ilgili olarak sosyal medya hesabından şöyle bir paylaşım yaptı:

“Dersim’in Ovacık ilçesine bağlı Bilgeç köyü kırsalında meydana gelen patlamada 8 yaşındaki Ayaz ile 4 yaşındaki Nupelda Güloğlu adlı çocuklarımız yaşamını yitirmiştir. Ailesi başta olmak üzere tüm Dersim halkının başı sağ olsun.”

Bu nedir Fatih Başkan? Bu iki minik yavrunun canını alan patlama volkanik patlama mı? Doğal afet mi?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Riya... 24 Ağustos 2019 | 2.786 Okunma Ordu'daki tahribat Çanakkale'den çok daha büyük! 10 Ağustos 2019 | 2.877 Okunma İstanbul depreminde ölen şanslı sayılacak 09 Ağustos 2019 | 2.788 Okunma Yalansız, riyasız, sahici bir Türkiye fotoğrafı 08 Ağustos 2019 | 3.539 Okunma RTÜK'ten bildiriyorum: Kurulun Netflix-Youtube politikası nasıl olacak? 07 Ağustos 2019 | 3.381 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar