Kimin fikriyse Allah razı olsun!

İkidir markette kasiyerle müşteri arasında sigara paketi tartışmasına denk geliyordum. Müşteri sigara paketini beğenmiyor, değiştirilmesini istiyor, kasiyer duruma isyan ediyor. Önceki gün bizim mahalledeki büfede benzer bir tartışma yaşandı. Müşteri kadın kasadaki dükkan sahibine “Beni kan tutuyor,” diyerek başka pakette sigara istedi.

Adamcağız değişti, bu seferde kangrenli ayak fotoğraflı pakete denk gelince kadın “Bu ne ya? Bu da olmasın, iğrenç!” deyip paketi elinden attı. Büfeci haklı olarak delirdi tabii: “Kardeşim siz içtiğiniz şeyin ne yaptığını bilmeden mi içiyorsunuz? İçince başınıza ne geleceğini biliyorsunuz.

İşim var gücüm var size fotoğraf beğendirmekle mi uğraşıcam?” Sigara paketlerinde bu yeni uygulama kimin fikriyse Allah bin kere razı olsun. Millete bundan daha büyük bir hizmet yok.

'Kader diyemezsin sen kendin ettin'

YSK Başkanı Sadi Güven “Türkiye’nin yarısını bana düşman ettiler,” demiş. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
İstatistikler ortada: Evlilikler azalıyor, boşanmalar artıyor 16 Şubat 2020 | 536 Okunma İstanbul depreminde kaç kişi ölecek? 15 Şubat 2020 | 2.847 Okunma Rota yeniden oluşturuluyor! 14 Şubat 2020 | 3.159 Okunma FETÖ'nün siyasi polemik malzemesi olması korkunç! 13 Şubat 2020 | 2.876 Okunma Kadir Şeker davasından pis kokular geliyor! 12 Şubat 2020 | 7.292 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar