Kaddafi ile ilgili kimsenin bilmediği bir gerçek daha var!

Baykal, dün Kıbrıs Barış Harekatı’nda dönemin bakanlarından biri olarak Kaddafi’nin Türkiye’ye nasıl destek olduğunu anlattı. Libya konusunda hükümete destek verdi. Kaddafi bir diktatördü.

Kendi halkına büyük zulüm etti. Ama madem yeri geldi; Kaddafi’nin Türkiye’ye yaptığı bir iyiliği daha söylemek zorundayız.

Albay Hasan Atilla Uğur, Öcalan’ı İmralı’da sorgulayan ve sonra FETÖ kumpasıyla hapse atılan komutandı. Bu sorgudan notlarını kaleme aldı ve “Öcalan’ı nasıl sorguladım?” diye bir kitap çıkardı. Öcalan, sorgusunda kendisine destek olan ülkeleri tek tek anlatıyor. Suriye, Almanya, Yunanistan, İngiltere, Almanya, İran … kimler yok ki. Bizzat devlet olarak bu ülkelerin terör örgütüne nasıl destek olduklarını hangi devlet başkanıyla, bakanla nasıl görüştüğünü, nasıl desteklendiklerini anlatırken sıra Libya’ya geliyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Polise bıçakla saldırırsan polis senin sakinleşmeni beklemez! 19 Ocak 2020 | 707 Okunma Daha çok Betül Kaçar sen böyle arkasından bakarsın! 18 Ocak 2020 | 3.033 Okunma Vatandaşın önemsizi olur mu? 17 Ocak 2020 | 3.310 Okunma Bir güzel fikir daha siyasete kurban giderken... 16 Ocak 2020 | 3.487 Okunma Libya meselesi Libya'dan ibaret bir hadise değil! 15 Ocak 2020 | 2.763 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar