Kaddafi ile ilgili kimsenin bilmediği bir gerçek daha var!

Baykal, dün Kıbrıs Barış Harekatı’nda dönemin bakanlarından biri olarak Kaddafi’nin Türkiye’ye nasıl destek olduğunu anlattı. Libya konusunda hükümete destek verdi. Kaddafi bir diktatördü.

Kendi halkına büyük zulüm etti. Ama madem yeri geldi; Kaddafi’nin Türkiye’ye yaptığı bir iyiliği daha söylemek zorundayız.

Albay Hasan Atilla Uğur, Öcalan’ı İmralı’da sorgulayan ve sonra FETÖ kumpasıyla hapse atılan komutandı. Bu sorgudan notlarını kaleme aldı ve “Öcalan’ı nasıl sorguladım?” diye bir kitap çıkardı. Öcalan, sorgusunda kendisine destek olan ülkeleri tek tek anlatıyor. Suriye, Almanya, Yunanistan, İngiltere, Almanya, İran … kimler yok ki. Bizzat devlet olarak bu ülkelerin terör örgütüne nasıl destek olduklarını hangi devlet başkanıyla, bakanla nasıl görüştüğünü, nasıl desteklendiklerini anlatırken sıra Libya’ya geliyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Acilen bir 'Ekonomi Bilim Kurulu'da oluşturulmalı 08 Nisan 2020 | 2.703 Okunma Bakan Koca: Hasta sayıları daha artacak ama... 05 Nisan 2020 | 1.583 Okunma Eğitim seviyesi ilkokul 4 olan ülkede salgın... 04 Nisan 2020 | 4.394 Okunma Salgının gidişatını İstanbul belirleyecek 03 Nisan 2020 | 2.740 Okunma İnsanlar canıyla cebelleşirken 'Siyaset' yapabilmek 02 Nisan 2020 | 4.191 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar