Kaddafi ile ilgili kimsenin bilmediği bir gerçek daha var!

Baykal, dün Kıbrıs Barış Harekatı’nda dönemin bakanlarından biri olarak Kaddafi’nin Türkiye’ye nasıl destek olduğunu anlattı. Libya konusunda hükümete destek verdi. Kaddafi bir diktatördü.

Kendi halkına büyük zulüm etti. Ama madem yeri geldi; Kaddafi’nin Türkiye’ye yaptığı bir iyiliği daha söylemek zorundayız.

Albay Hasan Atilla Uğur, Öcalan’ı İmralı’da sorgulayan ve sonra FETÖ kumpasıyla hapse atılan komutandı. Bu sorgudan notlarını kaleme aldı ve “Öcalan’ı nasıl sorguladım?” diye bir kitap çıkardı. Öcalan, sorgusunda kendisine destek olan ülkeleri tek tek anlatıyor. Suriye, Almanya, Yunanistan, İngiltere, Almanya, İran … kimler yok ki. Bizzat devlet olarak bu ülkelerin terör örgütüne nasıl destek olduklarını hangi devlet başkanıyla, bakanla nasıl görüştüğünü, nasıl desteklendiklerini anlatırken sıra Libya’ya geliyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Ercüment Hoca hatalı ama... 19 Nisan 2020 | 1.455 Okunma 'Önümüzdeki 1-2 hafta' diye bir şey yok, dağılalım! 17 Nisan 2020 | 3.048 Okunma Slogan atarak, reklam yaparak 'Seninleyiz Türkiye' olunmuyor! 16 Nisan 2020 | 3.050 Okunma Esas felaket cuma değil pazartesi yaşandı! 15 Nisan 2020 | 4.150 Okunma Yok öyle bir vatanseverlik, milliyetçilik! 11 Nisan 2020 | 3.702 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar