Halimiz itten beter keyfimiz paşada yok!

Bodrum Belediye Başkanı ne olur gelmeyin diye çağrı yaptığında durumu anlamıştık. Ayvalık’taki arkadaşım Seray’ın attığı fotoğrafı görünce gözlerime inanamadım.

 Sanki yaz aylarındaki gibi ana baba günü Ayvalık. Tatili gören yazlıkçılar yazlıklarına akın etmişti. Koray’ın cuma akşam Instagram hesabında Caddebostan sahilindeki insan selini görünce şok oldum. Panayır yeri gibiydi sahil adeta.

Ardından Can, Belgrad ormanından fotoğraflar paylaştı. Oradaki kalabalığın da Caddebostan sahilinden farkı yoktu. AŞTİ’deki otogarda asker uğurlama görüntüleri düştü sonra sosyal medyaya... Büyük bir coşkuyla sarılan, kutlama yapan insanlar arasında bırak bir metreyi bir santim bile yoktu!

Dün sabah uyandım, bizim Gökhan’ı aradım. “Fenerbahçe sahilinde Emin’le yürüyüş yapıyoruz” dedi. “Kalabalık değil mi?” diye sordum. “Aşırı kalabalık abi, kimse anlamamış konuyu ve daha çok 60 yaş üzerindeki insanlar burada…” dedi. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Cep telefonunda, otomobilde ÖTV kalkar mı? 04 Ekim 2022 | 1.339 Okunma Ercüment Hoca hatalı ama... 19 Nisan 2020 | 1.489 Okunma 'Önümüzdeki 1-2 hafta' diye bir şey yok, dağılalım! 17 Nisan 2020 | 3.077 Okunma Slogan atarak, reklam yaparak 'Seninleyiz Türkiye' olunmuyor! 16 Nisan 2020 | 3.085 Okunma Esas felaket cuma değil pazartesi yaşandı! 15 Nisan 2020 | 4.204 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar