Halimiz itten beter keyfimiz paşada yok!

Bodrum Belediye Başkanı ne olur gelmeyin diye çağrı yaptığında durumu anlamıştık. Ayvalık’taki arkadaşım Seray’ın attığı fotoğrafı görünce gözlerime inanamadım.

 Sanki yaz aylarındaki gibi ana baba günü Ayvalık. Tatili gören yazlıkçılar yazlıklarına akın etmişti. Koray’ın cuma akşam Instagram hesabında Caddebostan sahilindeki insan selini görünce şok oldum. Panayır yeri gibiydi sahil adeta.

Ardından Can, Belgrad ormanından fotoğraflar paylaştı. Oradaki kalabalığın da Caddebostan sahilinden farkı yoktu. AŞTİ’deki otogarda asker uğurlama görüntüleri düştü sonra sosyal medyaya... Büyük bir coşkuyla sarılan, kutlama yapan insanlar arasında bırak bir metreyi bir santim bile yoktu!

Dün sabah uyandım, bizim Gökhan’ı aradım. “Fenerbahçe sahilinde Emin’le yürüyüş yapıyoruz” dedi. “Kalabalık değil mi?” diye sordum. “Aşırı kalabalık abi, kimse anlamamış konuyu ve daha çok 60 yaş üzerindeki insanlar burada…” dedi. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Acilen bir 'Ekonomi Bilim Kurulu'da oluşturulmalı 08 Nisan 2020 | 2.343 Okunma Bakan Koca: Hasta sayıları daha artacak ama... 05 Nisan 2020 | 1.579 Okunma Eğitim seviyesi ilkokul 4 olan ülkede salgın... 04 Nisan 2020 | 4.391 Okunma Salgının gidişatını İstanbul belirleyecek 03 Nisan 2020 | 2.740 Okunma İnsanlar canıyla cebelleşirken 'Siyaset' yapabilmek 02 Nisan 2020 | 4.188 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar