Bu tezgahın arkasında kim var?

Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul ve Ankara başta olmak üzere son yerel seçimdeki zaferinin ardından CHP’de belki de en güçlü dönemi yaşıyor.

Bu kadar güçlü olmadığı bir dönemde bile Muharrem İnce’yi yok etmeye kalkışmamış Kemal Kılıçdaroğlu bu dönem böyle bir şey yapmaya kalkmış olabilir mi? Açıkçası sanmıyorum. Ben “Saray’a gidip Kurultay görüşmesi yapan gizemli CHP’li” tezgahının -ki bunun adı haber filan değil artık düpedüz tezgah- mimarının Kemal Kılıçdaroğlu olduğuna inanmıyorum.

Gel gör ki bu işin arkasında Kemal Bey olduğuna inanmadığım kadar bu işin arkasında CHP Genel Merkezi’ndeki her dönemin zavallıları, kraldan çok kralcıları ya da onların bağlantılı müptezellerin olduğuna eminim. Bu saatten sonra yapılacak iş bizzat Kılıçdaroğlu’nun çıkıp bu tezgahı deşifre etmesidir.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Polise bıçakla saldırırsan polis senin sakinleşmeni beklemez! 19 Ocak 2020 | 703 Okunma Daha çok Betül Kaçar sen böyle arkasından bakarsın! 18 Ocak 2020 | 3.033 Okunma Vatandaşın önemsizi olur mu? 17 Ocak 2020 | 3.310 Okunma Bir güzel fikir daha siyasete kurban giderken... 16 Ocak 2020 | 3.487 Okunma Libya meselesi Libya'dan ibaret bir hadise değil! 15 Ocak 2020 | 2.763 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar