Bir davanın sonuna geldik

Gezi Parkı davasında tüm sanıkların beraatine, tutuklu tek sanık olan Osman Kavala’nın tahliyesine karar verildi. Çarşı davası görüldüğünde sanık koltuğunda arkadaşlarımızla beraber gönüllü olarak otururken demiştik ki “Bu dava bir FETÖ projesidir.

Hiçbir tutulur tarafı yoktur.” Tıpkı Çarşı iddianamesi gibi Gezi iddianamesi de dün çöktü ve çok şükür ki tamamı “FETÖ projesi” olan bir davanın daha sonuna geldik. Ancak davada yargılanan sanıkların bu süreç boyunca yaşadığı haksızlık nasıl giderilecek. (Osman Kavala başka bir davadan gözaltı kararı çıkarıldığı için bırakılmadı.)

KERİZLERİN “GÜC”Ü ADINA GÜÇ SENDE ARTIK!

Tuğçe Işınsu isimli birinin, çıkardığı “Güç” isimli kitapla ilgili çektiği video dolaşıyor piyasada… Hanımefendi diyor ki “Bu kitap satın alanın enerjisine uyumlanır. Tılsımlı bir kitap. Başkasına verilemez. Yani bir evde kaç kişi varsa, o kadar alınacak.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bakan Koca: Hasta sayıları daha artacak ama... 05 Nisan 2020 | 1.577 Okunma Eğitim seviyesi ilkokul 4 olan ülkede salgın... 04 Nisan 2020 | 4.391 Okunma Salgının gidişatını İstanbul belirleyecek 03 Nisan 2020 | 2.740 Okunma İnsanlar canıyla cebelleşirken 'Siyaset' yapabilmek 02 Nisan 2020 | 4.187 Okunma Bilim öyle bir şey değil 29 Mart 2020 | 523 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar