Bir davanın sonuna geldik

Gezi Parkı davasında tüm sanıkların beraatine, tutuklu tek sanık olan Osman Kavala’nın tahliyesine karar verildi. Çarşı davası görüldüğünde sanık koltuğunda arkadaşlarımızla beraber gönüllü olarak otururken demiştik ki “Bu dava bir FETÖ projesidir.

Hiçbir tutulur tarafı yoktur.” Tıpkı Çarşı iddianamesi gibi Gezi iddianamesi de dün çöktü ve çok şükür ki tamamı “FETÖ projesi” olan bir davanın daha sonuna geldik. Ancak davada yargılanan sanıkların bu süreç boyunca yaşadığı haksızlık nasıl giderilecek. (Osman Kavala başka bir davadan gözaltı kararı çıkarıldığı için bırakılmadı.)

KERİZLERİN “GÜC”Ü ADINA GÜÇ SENDE ARTIK!

Tuğçe Işınsu isimli birinin, çıkardığı “Güç” isimli kitapla ilgili çektiği video dolaşıyor piyasada… Hanımefendi diyor ki “Bu kitap satın alanın enerjisine uyumlanır. Tılsımlı bir kitap. Başkasına verilemez. Yani bir evde kaç kişi varsa, o kadar alınacak.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Ercüment Hoca hatalı ama... 19 Nisan 2020 | 1.465 Okunma 'Önümüzdeki 1-2 hafta' diye bir şey yok, dağılalım! 17 Nisan 2020 | 3.064 Okunma Slogan atarak, reklam yaparak 'Seninleyiz Türkiye' olunmuyor! 16 Nisan 2020 | 3.052 Okunma Esas felaket cuma değil pazartesi yaşandı! 15 Nisan 2020 | 4.185 Okunma Yok öyle bir vatanseverlik, milliyetçilik! 11 Nisan 2020 | 3.729 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar