Atakan için bakın Türkiye'nin bir numaralı otoritesi ne diyor?

Minik Atakan namı diğer “Filozof Atakan” Türkiye’nin şu sıralar en çok konuşulan adamı! Her konuda olduğu gibi Atakan konusunda da herkesin müthiş(!) tespitleri var.

Hele ki sosyal medyada... Aman Allah’ım o ne yorumlar ne analizler ne tespitler... Popülarite bu kadar yüksek olunca Atakan’ı gören hemen videoyu çekip paylaşıyor, dahası basın toplantısı yapıyor, kanallara konuk oluyor Minik Atakan… Velhasıl Atakan konusunda herkes konuştu, neredeyse her şey söylendi ama mesleği “çocuk sağlığı” olanlar hiç konuşmadı.

Türkiye’nin çocuk psikiyatrisi alanında bir numaralı otoritesi Prof. Dr. Yankı Yazgan’ı aradım ve Atakan’ı sordum. Öncelikle merak ettiğim Atakan sağlıklı bir çocuk mu, psikiyatrik bir sorunu var mı? Yankı Hoca, “Psikiyatrik bir sorun var mı bilmiyorum, sanmıyorum. Böyle 3-5 video seyredip teşhis koymak aklı başında bir hekimin yapacağı bir şey değil, mümkün de değil. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Cep telefonunda, otomobilde ÖTV kalkar mı? 04 Ekim 2022 | 1.339 Okunma Ercüment Hoca hatalı ama... 19 Nisan 2020 | 1.489 Okunma 'Önümüzdeki 1-2 hafta' diye bir şey yok, dağılalım! 17 Nisan 2020 | 3.077 Okunma Slogan atarak, reklam yaparak 'Seninleyiz Türkiye' olunmuyor! 16 Nisan 2020 | 3.085 Okunma Esas felaket cuma değil pazartesi yaşandı! 15 Nisan 2020 | 4.204 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar