Atakan için bakın Türkiye'nin bir numaralı otoritesi ne diyor?

Minik Atakan namı diğer “Filozof Atakan” Türkiye’nin şu sıralar en çok konuşulan adamı! Her konuda olduğu gibi Atakan konusunda da herkesin müthiş(!) tespitleri var.

Hele ki sosyal medyada... Aman Allah’ım o ne yorumlar ne analizler ne tespitler... Popülarite bu kadar yüksek olunca Atakan’ı gören hemen videoyu çekip paylaşıyor, dahası basın toplantısı yapıyor, kanallara konuk oluyor Minik Atakan… Velhasıl Atakan konusunda herkes konuştu, neredeyse her şey söylendi ama mesleği “çocuk sağlığı” olanlar hiç konuşmadı.

Türkiye’nin çocuk psikiyatrisi alanında bir numaralı otoritesi Prof. Dr. Yankı Yazgan’ı aradım ve Atakan’ı sordum. Öncelikle merak ettiğim Atakan sağlıklı bir çocuk mu, psikiyatrik bir sorunu var mı? Yankı Hoca, “Psikiyatrik bir sorun var mı bilmiyorum, sanmıyorum. Böyle 3-5 video seyredip teşhis koymak aklı başında bir hekimin yapacağı bir şey değil, mümkün de değil. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bilim öyle bir şey değil 29 Mart 2020 | 442 Okunma Kanaat önderi kimdir, kim değildir? 28 Mart 2020 | 2.993 Okunma Sokağa çıkma yasağı rafa kalkmış değil! 27 Mart 2020 | 2.949 Okunma Evde kalmak için önce hayatta kalmak gerek! 26 Mart 2020 | 2.942 Okunma Tıp Fakültesi bitirmek size dilediğinizi söyleme hakkı verir mi? 25 Mart 2020 | 4.888 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar