Ağaca saldırana ateşin çocuğu denmez

Ağustos ayında çıkan orman yangınlarını terör örgütü PKK üslendi. PKK’lıların açıklamalarını yayınlayan Nuçe Civan sitesinde İzmir’den Kütahya’ya...

Ağustos ayında çıkan orman yangınlarını terör örgütü PKK üslendi. PKK’lıların açıklamalarını yayınlayan Nuçe Civan sitesinde İzmir’den Kütahya’ya Balıkesir’den Muğla’ya kadar tüm yangınları örgütün yaptığı duyurulmuş.

Hatta orman yakan PKK’lı tim kendisine “Ateşin Çocukları” diyormuş. Ağaca, doğaya, yaşama saldırana, orman yakana o ormanda yüzlerce hayvanı katledene çiçeği, bitkiyi ateşe verene “ateşin çocuğu” denmez.

Bankamatik kuyruğunda çocuğuyla maaşını almak için sıra bekleyen askere arkadan yaklaşıp ensesinden vurana “özgürlük savaşçısı” denmediği gibi!

Neyin çocuğu dendiğini okuyucularıma saygımdan buraya yazmıyorum ama bu alçakların neyin çocuğu olduklarını hepimiz biliyoruz!

OKULLARIN TOPLADIĞI BAĞIŞLAR...

Okullar açılıyor, kayıt dönemi başladı. Velilerden istenen bağışlar nedeniyle her gün yüzlerce şikayet geliyor. Haklılar da. Anayasaya göre de MEB yönetmeliğine göre de bu şekilde zorla bağış toplamak suç. Gelin görün ki eğitimciler bu duruma isyan ediyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Ercüment Hoca hatalı ama... 19 Nisan 2020 | 1.470 Okunma 'Önümüzdeki 1-2 hafta' diye bir şey yok, dağılalım! 17 Nisan 2020 | 3.064 Okunma Slogan atarak, reklam yaparak 'Seninleyiz Türkiye' olunmuyor! 16 Nisan 2020 | 3.057 Okunma Esas felaket cuma değil pazartesi yaşandı! 15 Nisan 2020 | 4.187 Okunma Yok öyle bir vatanseverlik, milliyetçilik! 11 Nisan 2020 | 3.733 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar