Poşeti 25 kuruş yapmayacaktınız

ACAİP YAZILAR İktidarın “Olmadı bir daha” diyerek tekrarlattığı ve ağır bir hezimet yaşadığı seçimlerin üzerinden bir haftadan fazla zaman geçti.

Yandaş-tetikçi takımı hâlâ şoku üzerinden atamadı.
Bir yandan yenilginin nedenlerini irdeleyip tekrar toparlanmak için teoriler üretirken, diğer yandan da “Ne oldu da kaybettik?” sorusuna bir cevap aranıyor.
Ekranlarda koca koca adamların, kadınların komik biçimde yaptıkları analizleri izlerken çok gülüyorum.
Neymiş kimi “paçozların” ekranlardaki saçma sapan CHP ve İmamoğlu düşmanlığı puan kaybettirmiş.
Efendim halk seçimden seçime koşmaktan bıkmış.
En bayıldığım analiz ise “seçmenin verdiği mesaj” diye başlayan ipe sapa gelmez sözlerin sanki birer analiz harikasıymış gibi sunulması.
Halk AKP’ye demiş ki, “Bak seni uyarıyorum, ayağını denk almazsan 2023’te de böyle yaparım.”
Birine göre de şöyle demiş halkımız; “Kendini toparlaman için sana bir süre veriyorum. Toparladın toparladın yoksa yandın.”

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Yine uyarıyorum “Yol olur, yarın aynısını size yaparlar” 22 Ağustos 2019 | 4.606 Okunma Bu sefer “Apo ne diyor?” sorusu akıllara gelmedi mi? 21 Ağustos 2019 | 4.865 Okunma Bu ne iğrenç gösteridir böyle 20 Ağustos 2019 | 5.498 Okunma Yeni parti için tek soru Meclis’te milletvekili olacak, grup kuracak mı? 19 Ağustos 2019 | 4.182 Okunma Olmuyor ama Amerika’cım tam milleti kıvamına getirmiştik ki sen yine mızıkçılığa başlıyorsun! 18 Ağustos 2019 | 5.144 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar