O kadın yazar, belediyede çalışmaya devam ediyor

YENİ ÖĞRENDİM Perşembe günü, “O kadın yazar belediyeden istifa etti mi ya da işten çıkarıldı mı?” başlıklı bir yazı yazmıştım hatırlarsanız.

Özeti şuydu; Yeni Şafak yazarı Özlem Albayrak, sosyal medya hesabından istifa ettiğini duyurmuştu. Albayrak yazdığı yazının köşesine konmadığını belirterek yazısını da paylaşmıştı.

Yazının konusu CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’na verilen cezanın çokluğuna yönelik eleştiriydi.

Bu gerekçe ile istifa etmesinden sonra yandaş yazarlardan Ersoy Dede, “Özlem Albayrak’ın İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde çalıştığını, işten atılacağı için endişe ettiğini ama bunun gerçekleşmediğini” belirttikten sonra “Kendisi istifa etmezse hakkında dedikodu çıkabileceğini” söylemişti.

‘Pelikancılar’ın şefi olarak da bilinen Hilal Kaplan ise attığı bir tweetle Özlem Albayrak’ın BİMTAŞ’ta çalıştığını, belediye parasıyla Amerika’da dil eğitimine bile gittiğini ileri sürmüştü.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Erdoğan, Trump’ın canına okudu ama korkudan söyleyemiyor ki 20 Ekim 2019 | 2.612 Okunma PKK adına masaya oturan Amerika’nın her istediğini yapmaya “zafer” diyorlar! 19 Ekim 2019 | 4.246 Okunma Dik durma şovu, yarım saat sürdü 17 Ekim 2019 | 6.024 Okunma Amerika gezisi iptal edilmeli 16 Ekim 2019 | 3.854 Okunma Ümmet başımıza çöktü 15 Ekim 2019 | 3.928 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar