İki yiğit çıkmış meydane ikisi birbirinden merdane

ACAYİP YAZILAR Söylüyorum, inanmayan çıkıyor. Çıksın önemli değil. Kimileri de alay ediyor,

Sanki fal bakıyormuşuz da bilememişiz gibi “nabeeeer, hani gelemezdi, şimdi nereye koysunlar söyle bakiiiim” gibi son derece üst düzey “hiciv” edebiyatı yaptığını zannediyor.

Zavallılar diyeceğim de, haydi kalsın bir kenarda.
Oysa tam bir komedi oynanıyor hepimizin gözü önünde.
Ve işin tuhafı artık kendini yandaş-tetikçi olarak sınıflandırmaktan asla utanmayanlar da sanki büyük bir destan yazılıyormuş gibi havalara giriyorlar.
AKP takımının halini görüyorsunuz.
Hepsi bir anda Trump’çı kesiliverdi.
Neden?
Çünkü Trump “Erdoğan haklı, ne yaptıysa bizim Obama yaptı. Onun zaten Amerika’ya verdiği zararın haddi hesabı yok” dedi.
Aylardır anlatmaya çalışıyoruz ki, şu S-400 olayı tamamen bir oyundur.
Türkiye’nin S-400 alacağı falan yok, alsa da kullanmayacak.
Bir blöf yapıldı, Amerika bu kez blöfü gördü, şimdi resti kaybetmeden masadan nasıl kalkılacağını düşünüyorlar kara kara.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Yine uyarıyorum “Yol olur, yarın aynısını size yaparlar” 22 Ağustos 2019 | 4.606 Okunma Bu sefer “Apo ne diyor?” sorusu akıllara gelmedi mi? 21 Ağustos 2019 | 4.865 Okunma Bu ne iğrenç gösteridir böyle 20 Ağustos 2019 | 5.498 Okunma Yeni parti için tek soru Meclis’te milletvekili olacak, grup kuracak mı? 19 Ağustos 2019 | 4.182 Okunma Olmuyor ama Amerika’cım tam milleti kıvamına getirmiştik ki sen yine mızıkçılığa başlıyorsun! 18 Ağustos 2019 | 5.144 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar