Erdoğan, Trump’ın canına okudu ama korkudan söyleyemiyor ki

ACAYİP YAZILARTürkiye tam bir akıl tutulması yaşıyor.İktidar elindeki medya gücünü kullanarak muazzam bir “zafer algısı” yaratmayı başardı.Algı şu; Erdoğan tüm dünyaya karşı...

ACAYİP YAZILAR

Türkiye tam bir akıl tutulması yaşıyor.

İktidar elindeki medya gücünü kullanarak muazzam bir “zafer algısı” yaratmayı başardı.

Algı şu; Erdoğan tüm dünyaya karşı dik urdu. Başta Amerika olmak üzere tüm ülkeler önünde eğildi. Hem askeri alanda hem de masada istediğimiz her şeyi elde ettik. Erdoğan tam bir dünya lideri olduğunu kanıtladı.

Tabii “Ne istiyorduk, ne kazandık” türü bir muhasebe yapılmadığı için görüntüye ve medya dayatmasına bakıp zafer algısına inanıyor milyonlarca insan.

İşin tuhaf tarafı muhalefet kesimi de şaşkınlık içinde “Milli birlik ve beraberlik ruhu” bahanesiyle Erdoğan’ın arkasına geçti.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bağdadi Ailesi’ne ne oldu? 19 Kasım 2019 | 3.243 Okunma Beyaz Saray, mektubu ne yaptı? 18 Kasım 2019 | 1.392 Okunma Savulun devlet gazetecileri Kemal Kılıçdaroğlu geliyor! 17 Kasım 2019 | 10.563 Okunma Bir zafer var ortada galiba da ne olduğunu pek anlayamadık 15 Kasım 2019 | 4.685 Okunma Kararları damatlar aldı 14 Kasım 2019 | 1.618 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 4 yorum