Damat ve 6 bakan gidiyor, Soylu şimdilik beklemede

DEDİKODU Ankara’daki en önemli kaynağım aradı yine. Bugüne kadar söyledikleri hiç yanlış çıkmayan ve sarayı da çok iyi bilen, buradan çok doğru bilgiler alan dostum, “Sonunda bakanlarla ilgili operasyon başlıyor” dedi.

Bazı bakanlar değişecek.
Bu hayli zamandır konuşuluyor.
Ancak her seferinde önceden sızmalar olduğu için Erdoğan konuyu gurur meselesi haline getiriyor ve “Birileri söylüyor diye bakanlar mı değişirmiş” tavrı ile operasyonu erteliyor.
Ancak bu kez artık sona gelinmiş.
En az 7 bakanın değişeceğine kesin gözüyle bakılıyor.

Ankaralı dostum, “Aslına bakarsan” dedi, ve ekledi “Erdoğan, hükümetin tamamını değiştirebilir, belki de doğrusu bu olacak.”
Açıkçası bakanlar arasında değişikliği ben de bekliyorum. Dostuma, “Neden hepsi birden de değişebilir diyorsun?” diye sordum.
Asılında size daha önce de yazdığım bazı kaygılardan kaynaklandığını anlattı. Biliyorsunuz yeni sistemle Meclis devreden çıkarıldı.
Bakanlar da dışarıdan atanıyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
O kadın yazar, belediyede çalışmaya devam ediyor 21 Eylül 2019 | 4.124 Okunma O kadın yazar, belediyeden istifa etti mi ya da işten çıkarıldı mı? 19 Eylül 2019 | 7.532 Okunma Yine mi baskın seçim geliyor? 18 Eylül 2019 | 11.299 Okunma Keşke manşetlerimiz her gün böyle haberlerle dolup taşsa! 17 Eylül 2019 | 4.614 Okunma Lüks ve israfta plaka oyunu 16 Eylül 2019 | 5.153 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 2 yorum