AKP’li olunca katliama alkış tutmak zorunda kalırsınız

CANIMI SIKAN ŞEYLER Türkiye’nin duyarlı insanları aylardır ayakta. Başta Kazdağları olmak üzere Türkiye’nin pek çok yerindeki ormanlar “Altında çok kıymetli madenler var, buradan büyük para kazanacağız” denilerek katliama uğruyor.

İktidar iş başına geldiği günden beri, yeşile, doğaya, güzelliklere düşman bir tavır içinde, gözü sadece para görerek tüm değerlere saldırıyor.
Önceki gün Kazdağları’nda yapılan eyleme on binlerce kişi katıldı.
Her kesimden, her siyasi görüşten, her yaştan insanlar, yüreklerindeki doğa sevgisini dağın başında korkmadan dile getirdiler.
Bu duyarlılığa katılmayan tek siyasi görüş var. O da AKP.
Türkiye ayağa kalkmışken AKP adına yapılan açıklamada akıl almaz ifadelere yer verildi.
AKP’li Bülent Turan yaptığı açıklamada, “Bugün şehrimize Kazdağları hassasiyeti için geldiğini iddia eden misafirlerimizin hiçbirinin aklına, ‘2 yıldır ağaç kesilirken eylem yapmadık da kesim bittikten sonra eylem yapıyoruz, bugün eylem yapmanın ağaçlara faydası yok. Peki kime faydası var?’ diye sormak gelmedi mi?” diye sordu.
Muhtemelen AKP’li milletvekilinin dünyadan haberi yok.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bağdadi Ailesi’ne ne oldu? 19 Kasım 2019 | 3.341 Okunma Beyaz Saray, mektubu ne yaptı? 18 Kasım 2019 | 1.396 Okunma Savulun devlet gazetecileri Kemal Kılıçdaroğlu geliyor! 17 Kasım 2019 | 10.624 Okunma Bir zafer var ortada galiba da ne olduğunu pek anlayamadık 15 Kasım 2019 | 4.718 Okunma Kararları damatlar aldı 14 Kasım 2019 | 1.627 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar