AKP’li olunca katliama alkış tutmak zorunda kalırsınız

CANIMI SIKAN ŞEYLER Türkiye’nin duyarlı insanları aylardır ayakta. Başta Kazdağları olmak üzere Türkiye’nin pek çok yerindeki ormanlar “Altında çok kıymetli madenler var, buradan büyük para kazanacağız” denilerek katliama uğruyor.

İktidar iş başına geldiği günden beri, yeşile, doğaya, güzelliklere düşman bir tavır içinde, gözü sadece para görerek tüm değerlere saldırıyor.
Önceki gün Kazdağları’nda yapılan eyleme on binlerce kişi katıldı.
Her kesimden, her siyasi görüşten, her yaştan insanlar, yüreklerindeki doğa sevgisini dağın başında korkmadan dile getirdiler.
Bu duyarlılığa katılmayan tek siyasi görüş var. O da AKP.
Türkiye ayağa kalkmışken AKP adına yapılan açıklamada akıl almaz ifadelere yer verildi.
AKP’li Bülent Turan yaptığı açıklamada, “Bugün şehrimize Kazdağları hassasiyeti için geldiğini iddia eden misafirlerimizin hiçbirinin aklına, ‘2 yıldır ağaç kesilirken eylem yapmadık da kesim bittikten sonra eylem yapıyoruz, bugün eylem yapmanın ağaçlara faydası yok. Peki kime faydası var?’ diye sormak gelmedi mi?” diye sordu.
Muhtemelen AKP’li milletvekilinin dünyadan haberi yok.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Yine uyarıyorum “Yol olur, yarın aynısını size yaparlar” 22 Ağustos 2019 | 4.606 Okunma Bu sefer “Apo ne diyor?” sorusu akıllara gelmedi mi? 21 Ağustos 2019 | 4.865 Okunma Bu ne iğrenç gösteridir böyle 20 Ağustos 2019 | 5.498 Okunma Yeni parti için tek soru Meclis’te milletvekili olacak, grup kuracak mı? 19 Ağustos 2019 | 4.182 Okunma Olmuyor ama Amerika’cım tam milleti kıvamına getirmiştik ki sen yine mızıkçılığa başlıyorsun! 18 Ağustos 2019 | 5.144 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar