Masanın üç çelişkisi devam ediyor, yenisi eklendi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Türkiye Yüzyılı" söylemiyle hem AK Parti iktidarının yirmi yılda yaptıklarını hem de Cumhuriyetin yeni yüzyılında neler yapacağını anlatan kampanyasına...

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Türkiye Yüzyılı" söylemiyle hem AK Parti iktidarının yirmi yılda yaptıklarını hem de Cumhuriyetin yeni yüzyılında neler yapacağını anlatan kampanyasına başladı.
Altyapı devrimini tamamladık şimdi yeni bir şahlanışın eşiğindeyiz iddiasıyla seçmene umut veren bu kapsayıcı dil önümüzdeki sekiz ayın gündemi olacak.
Cumhur İttifakının hayat pahalılığı ile mücadelede bir seri önlemi devreye alması ve uzun kampanya dönemine hızlı girmesi muhalefet cenahında tedirginlik oluşturdu.
6'lı masaya Kılıçdaroğlu dayatmasının Akşener tarafından "masa noter değil" şeklinde karşılanması masa dağılıyor mu tartışmasını getirmişti.
Masanın dağılmasının masadaki parti ve genel başkanlara vereceği...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Vizyon kapışmaları dönemi 03 Aralık 2022 | 127 Okunma Muhalefetin iki sistem önerisi de ‘koalisyon’ 02 Aralık 2022 | 87 Okunma Muhalefetin dış politikası olsa ne olur? 26 Kasım 2022 | 66 Okunma Yeni harekât mı, Esed ile görüşme mi? 25 Kasım 2022 | 151 Okunma Sisi ile tokalaşma 22 Kasım 2022 | 471 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar