Yönetenin sorusuna bakın!

NTV ile başladım. Ahmet Arpat'ın yönettiği tartışma için dengeliydi diyebilirim. Okan Müderrisoğlu ve Burhanettin Duran'ın bazı düşünceleri kimilerine ters gelse de seviyeliydi...

Hiçbir laf, kavga-gürültü sebebi olmadı.

Siyasi İşler'de muhalif cephenin temsilcisi ise Ömer Lütfü Avşar'dı. Hukuki açıdan donanımlıydı. Türkçesi de bazı eski savcılarınkine benzemiyordu. Güzel konuşuyor. Seviyeli bir fikir cimnastiği yapıldı.

Normal akışta ara sıra baktığım Türkiye'nin Gündemi'ni tekrarında kesintisiz izledim. Söylememe gerek var mı bilmiyorum; Ercan Gürses öyle hâle geldi ki CNNTÜRK'ün hatta tüm yandaş ekranların en taraflı Ancorman'ı.

Bu nasıl iş?

Sorduğu şu soruya bir bakın da, en azından fikriniz olsun; "CHP, FETÖ ile mücadele eder mi?" Bu nasıl gazetecilik? Tanımlamaya elim varmıyor.

Hep tezgâh sorular. Hep önceden belirlenen taktiği uygulamalar. Gürses, kesinlikle aldığı paranın hakkını veriyor. Yine de yüzünün biraz kızarması gerektiğine inanıyorum.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kurtuluş Savaşı'nın başladığı gün... 19 Mayıs 2019 | 36 Okunma YENİÇAĞ'da dolu dolu üç yıl 18 Mayıs 2019 | 139 Okunma İdlib ateşi herkesi yakacak 17 Mayıs 2019 | 412 Okunma Yönetenin sorusuna bakın! 16 Mayıs 2019 | 299 Okunma Yıldırım'ın dağıttığı gün 15 Mayıs 2019 | 2.821 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar