Ya muhbirler?

Dün sabah FOX TV'de izlediğim bir tekrarla başlayacağım. Bekir Bozdağ'ın 5 Mart 2018'de yaptığı konuşma yayımlandı. Bir dönem Ak Parti'nin ağır toplarından olan bu isim aynen şunları...

Dün sabah FOX TV'de izlediğim bir tekrarla başlayacağım. Bekir Bozdağ'ın 5 Mart 2018'de yaptığı konuşma yayımlandı. Bir dönem Ak Parti'nin ağır toplarından olan bu isim aynen şunları söylüyordu:

"Kim sandıkta hile yapılıyor diyorsa, bilin ki kaybetmesine bahane arıyor demektir."

Televizyondan uzakta birisi bunları dinlese "Herhâlde CHP sözcüsü konuşuyor." diye düşünürdü. Bir zamanlar Erdoğan'ın en yakınında olan Bozdağ şimdilerde kızakta. Hatta hatırlayın Ahmet Davutoğlu'nun Başbakanlığa getirildiği dönemde bu göreve atanmasına bir tık kalmıştı. İpini Devlet Bahçeli çekmişti.

Bunlar ayrı fasıl. Önemli olan yaklaşık 13 ay önce yaptığı konuşma. Sanki bugünleri önceden görmüş gibi. Şu andaki duruma bakın Ak Parti kurmayları kazandılar mı "yaşasın" diye bağırıyorlar. Kaybettiklerinde ise, her türlü karalamanın moduna geçiyorlar. Tıpkı Bozdağ'ın söyledikleri gibi.

***

Kılavuzlar

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Tıptan Uzak Sağlıklı Hayat 21 Nisan 2019 | 124 Okunma Seçimde de uzmanlık şart 20 Nisan 2019 | 106 Okunma Ekrem İmamoğlu Demirel'i hatırlatıyor 19 Nisan 2019 | 824 Okunma Silkeleyin, düşecekler! 18 Nisan 2019 | 865 Okunma Bal gibi kaybettiniz! 17 Nisan 2019 | 721 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar