Savaşın naklen yayını

Televizyon tarihindeki ilk naklen yayın Körfez Savaşı'nda olmuştu. Biraz da şaşkınlıkla "teknolojinin bu gelişimini sevmiştik."Resulayn'daki YPG/PYD mevzilerinde meydana gelen patlamaları tebessümle karşıladık....

Televizyon tarihindeki ilk naklen yayın Körfez Savaşı'nda olmuştu. Biraz da şaşkınlıkla "teknolojinin bu gelişimini sevmiştik."

Resulayn'daki YPG/PYD mevzilerinde meydana gelen patlamaları tebessümle karşıladık. Kısa süre sonra harekatın başladığı bizzat Erdoğan tarafından doğrulandı; "Türk Silahlı Kuvvetleri, Suriye Millî Ordusu ile birlikte terör örgütlerine karşı harekata başlamıştır." Daha sonra da oluşturulmaya çalışılan terör koridoru yok edilene kadar harekat devam edecektir denildi.

Görünen o ki, ABD'nin devam eden tehditleri bizi yıldıramayacak.

F-16'lar devrede

Harekatın en etken unsuru uçaklarımız da devrede. "Hava sahasını Türklere kapattık" diyen ABD'nin balonu da böylece patlamış oldu. PKK unsurlarına atılan ilk roketler onlar tarafından bırakıldı.

Allah askerlerimizin yar ve yardımcısı olsun. Bizler de onları ekranlar aracılığıyla ve gururla izlemeye devam edeceğiz.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Varsa yoksa transfer ve saçmalayanlar... 13 Ağustos 2020 | 110 Okunma Akdeniz'deki haklar için eller tetikte... 12 Ağustos 2020 | 289 Okunma Korona gaza bastı bazıları hâlâ uykuda 11 Ağustos 2020 | 206 Okunma Gündemi okuyamazsan kimse de seni okumaz 10 Ağustos 2020 | 195 Okunma Herkes futbol o, güreş yazdı 09 Ağustos 2020 | 207 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar