PKK'lıları ABD otobüsleri taşıdı

Ekranlarda konusundan bihaber "uzman" konuklardan şikayetçi olan tek ben değilim herhalde. Ama tartışılan konuda bilgi sahibi olanları görünce de dikkatle dinliyorum. Bunlardan biri de Prof. Dr. Hasan Ünal. PKK - KCK ve bir de bunları...

Ekranlarda konusundan bihaber "uzman" konuklardan şikayetçi olan tek ben değilim herhalde. Ama tartışılan konuda bilgi sahibi olanları görünce de dikkatle dinliyorum. Bunlardan biri de Prof. Dr. Hasan Ünal. PKK - KCK ve bir de bunları ağabeyleri Pentagon konusunda tam bir uzman bilgisine sahip olduğu hemen farkediliyor. Pentagon'un son marifetleri malum... 300 militanı kendi otobüslerine doldurup taşıyan yine ABD'liler, Ermeni milisleri kapalı garajlarda eğitip sahaya süren de yine bunlar. Prof. Ünal'ın dediği gibi kafaları hala 300 yıl geriye takılıp kalmış.

Rusya'nın durumu

Şu andaki Erivan yönetimi, Moskova'nın niye bu kadar pasif kaldığına şaşırıyor. Oysa bunun cevabını basit bir mantıkla bulabilir.

Yakın bir zamana kadar Bakü-Ceyhan petrol boru hattı bu ilişkilerde kilit roldeydi. Şimdilerde Türkiye'nin eli rahatladı. Çünkü Zonguldak Alaplı açıklarında 202 milyar metreküp daha doğalgaz bekliyoruz.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
"Siyon Dostu" Arapları kim boykot etsin? 23 Ekim 2020 | 142 Okunma Bir taşla iki kuş vuran İngiliz kralı 22 Ekim 2020 | 409 Okunma Maçlar seyircisiz olsa da heyecanlı 21 Ekim 2020 | 49 Okunma Türk basınından bir yıldız daha kaydı 20 Ekim 2020 | 147 Okunma Futboldan başka spor bilmeyenler 19 Ekim 2020 | 86 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar