Ömer Çelik'e boykot çağrısı...

Hava durumuna bile aynı anda başlayan haber kanallarımız var. Bu, sporda da, paritelerde de böyle. Erdoğan'ın konuşmaları ise "tercihli yol imtiyazı." Liste başı...

Mutlaka canlı yayınlanması gereken açıklamalardan biri Ömer Çelik'in. Sayın sözcüye tavsiyem, konuşmasından sonra bu yayınları kendisinin de mutlaka izlemesi. Aynı görüşte olanların yüz ifadelerini seyretmesi mutlaka fikir verecektir. Yani tam tartışmanın göbeğine girmesi hiç şık durmuyor.

CNNTÜRK'teki "Türkiye'nin Gündemi", NTV'deki "Siyasi İşler"e çağrılı olanların bakışları, ne düşündüklerini ortaya koyuyor.

Öneri

Salı akşamı belki de son günlerin en kısa Çelik açıklaması vardı. Zamanlamaya dikkat ettim; "sadece 30 dakika." Herhâlde Şampiyonlar Ligi yarı finalini kaçırmamak istedi.

Görevine sözcü mü yoksa ekran işgalcisi mi demekte karar veremiyorum. Bir yerde benim için sorun yok. Sıkıldım mı zaplıyorum. Kaçacağım iki kanal hazır. Biri TRT Müzik, diğeri TRT Nağme.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Tek umutları Ordu Valisi 19 Haziran 2019 | 21 Okunma Kimse oyunu değiştirmez 18 Haziran 2019 | 206 Okunma Fıkraların Homeros'u Karadayı'yı kaybettik 17 Haziran 2019 | 323 Okunma Cenk Koray diploma aldı... 16 Haziran 2019 | 269 Okunma İflah olmazlar... 15 Haziran 2019 | 323 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar