Ömer Çelik'e boykot çağrısı...

Hava durumuna bile aynı anda başlayan haber kanallarımız var. Bu, sporda da, paritelerde de böyle. Erdoğan'ın konuşmaları ise "tercihli yol imtiyazı." Liste başı...

Mutlaka canlı yayınlanması gereken açıklamalardan biri Ömer Çelik'in. Sayın sözcüye tavsiyem, konuşmasından sonra bu yayınları kendisinin de mutlaka izlemesi. Aynı görüşte olanların yüz ifadelerini seyretmesi mutlaka fikir verecektir. Yani tam tartışmanın göbeğine girmesi hiç şık durmuyor.

CNNTÜRK'teki "Türkiye'nin Gündemi", NTV'deki "Siyasi İşler"e çağrılı olanların bakışları, ne düşündüklerini ortaya koyuyor.

Öneri

Salı akşamı belki de son günlerin en kısa Çelik açıklaması vardı. Zamanlamaya dikkat ettim; "sadece 30 dakika." Herhâlde Şampiyonlar Ligi yarı finalini kaçırmamak istedi.

Görevine sözcü mü yoksa ekran işgalcisi mi demekte karar veremiyorum. Bir yerde benim için sorun yok. Sıkıldım mı zaplıyorum. Kaçacağım iki kanal hazır. Biri TRT Müzik, diğeri TRT Nağme.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
YENİÇAĞ'ı kaynak gösterse yeterdi... 14 Kasım 2019 | 19 Okunma Adam ajan, evi İstasyon 13 Kasım 2019 | 1.308 Okunma ​​​​​​​Siyasetin Var Odası 12 Kasım 2019 | 96 Okunma ​​​​​​​Ata'nın ikametgâhı ve 11 milyon ağaç... 11 Kasım 2019 | 312 Okunma ​​​​​​​Ata'mızı minnet ve özlemle anıyoruz 10 Kasım 2019 | 104 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar