Militan sayısı 7-8 bin mi?

Hani televizyonların Gündem tuşu vardır. Tüm medeni ülkelerde buna bastığınız an o günün programı önünüze dökülür. Hem de dakika dakika. Bu defa da aynı şeyi yapıp CNNTÜRK'e dokundum....

Hani televizyonların Gündem tuşu vardır. Tüm medeni ülkelerde buna bastığınız an o günün programı önünüze dökülür. Hem de dakika dakika. Bu defa da aynı şeyi yapıp CNNTÜRK'e dokundum. Saat 21.00 için aynen şunları yazıyordu; "Taha Akyol, Eğrisi Doğrusu'nu sunuyor."

Kafamda umut ışığı yandı. Malum bu ara Demirören Grubu'nun medya CEO'su Mehmet Soysal'ın işine son verildi. Haber sorumlusu yaptığı malum Buket'le birlikte yollanmıştı. Bu konuda fazla ayrıntıya girmek istemiyorum.

Neticede Soysal'ın yerine ikili yönetim getirildi; "Ertuğrul Özkök-Ahmet Hakan Coşkun." Bu nedenle Taha Akyol'un geri dönebileceği olasılığını mümkün gördüm.

Akyol'un gazetecilik başlangıcını iyi bilenlerdenim. İki defa uzun sürelerle birlikte çalıştım. Ona menfaat, hatır gönül için yazdırmak mümkün değildir.

Talimat almaz

Hukukçu yanı bir tarafa araştırmacı gazeteciliğinin ürünleri raflarda. Hepsi birbirinden değerli. Tamamı uzun emeklerin sonucu. Hürriyet'ten gönderiliş sebebi de "iktidarı destekle" baskısına boyun eğmemesi idi.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Ordumuz tartışma konusu olmamalı 05 Ağustos 2020 | 23 Okunma Üniversite adayları için Tercih Zamanı 04 Ağustos 2020 | 210 Okunma Uzman araştırmacı ve çarpıcı tespitleri 28 Temmuz 2020 | 1.628 Okunma Halkbank'ı savunmak her Türk'ün görevidir 27 Temmuz 2020 | 357 Okunma Bizim Ermenilerimiz bizden farklı değildir 26 Temmuz 2020 | 230 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar