Kimse oyunu değiştirmez

Lütfü Kırdar'daki zirveyi ağırlıklı olarak Fox TV'den izledim. Tartışmanın yöneticisi bu ekranın temsilcisi olunca tercihimi onlardan yana kullandım.

Kanalın Genel Yayın Yönetmeni Doğan Şentürk olayın öncesi ve sonrasını iyi yönetti.

Garibime giden tam buluşma arifesinde İsmail Küçükkaya aleyhinde yürütülen yoğun kampanya idi. Sosyal medyaya düşen yazılar arasında birkaç tane yere basan okudum.

En ağır saldırı eski Akşam gazetesi mensuplarından bir bayan gazetecininkiydi. Sadece Küçükkaya'yı değil, Binali Yıldırım'ı da ağır şekilde suçluyordu. Geçmişteki iş birliklerinden söz ediyordu.

Bu tip ithamlarda bulunmak kolay. Ancak "hadi ispatla" dendiğinde bunu yapmak zorundasınız.

İstanbul hatırası

Uzun geceye, daha doğrusu uzun güne değinelim. Neticede final hoş bir fotoğrafla tamamlanmış ise amaç hasıl olmuştur. Yine de "İstanbul hatırası" resmi hiçbir şeyi çözmüş değil.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
CHP'nin İş Bankası hisseleri ve Ak Parti'nin beyhude çabası 21 Şubat 2020 | 15 Okunma "Kasaptaki ete soğan doğranmaz" 20 Şubat 2020 | 649 Okunma ​​​​​​​FETÖ'yü tanıdığım gün 19 Şubat 2020 | 748 Okunma ​​​​​​​Gerilim politikası Erdoğan'a da yaramaz 18 Şubat 2020 | 187 Okunma Ara sıra mı sık sık mı? 17 Şubat 2020 | 188 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar