İmamoğlu kazanır...

Bir tarafta sözlü sataşmalar. Öbür yanda "tek sıkımlık zeytinyağcılar." Tarafsız Bölge'de bugüne kadar böylesine ağır hakaretler izlememiştik. İki profesörün kapışmasını...

Bir tarafta sözlü sataşmalar. Öbür yanda "tek sıkımlık zeytinyağcılar." Tarafsız Bölge'de bugüne kadar böylesine ağır hakaretler izlememiştik. İki profesörün kapışmasını nitelendirecek kelime bulmakta zorlanıyorum.

Zaten bunların birkaç tanesi koruma altında. Nereden mi biliyorum; "bu tiplerin ekrana çıkartılması" yeterli kanıt.

Sinirleri bozulanlar listesine katılanlardan biri de SETA'cı Hasan Basri Yalçın. Ceza Hukukçusu Ersan Şen'e etmedik hakaret bırakmadı. Sonunda da "bırak bu tarafsızlık havalarını. Bal gibi CHP'yi kolluyorsun" dedi.

Aynı şeyler

Az sonra, aynı ithamları bir başka Prof. Dr. Yaşar Hacısalihoğlu'nun ağzından dinledik. Hedefteki isim yine Ersan Şen'di.

Bu gerginlik için söyleyecek söz bulamıyorum. Çünkü Erdoğan'ın büyükşehir belediye başkanlarıyla toplantısı, beklenenin aksine yumuşak geçmişti. Hatta tüm katılımcılar "mutlu ayrıldık" dediler.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
TFF Başkanı cevap ver... 19 Eylül 2019 | 112 Okunma Cenevre biletleri tamam gibi... 18 Eylül 2019 | 192 Okunma Af/İdam; aklın yolu bir 17 Eylül 2019 | 401 Okunma Bir türlü konduramadılar 16 Eylül 2019 | 398 Okunma Eski İstanbul lezzetleri 15 Eylül 2019 | 162 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar