İmamoğlu kazanır...

Bir tarafta sözlü sataşmalar. Öbür yanda "tek sıkımlık zeytinyağcılar." Tarafsız Bölge'de bugüne kadar böylesine ağır hakaretler izlememiştik. İki profesörün kapışmasını...

Bir tarafta sözlü sataşmalar. Öbür yanda "tek sıkımlık zeytinyağcılar." Tarafsız Bölge'de bugüne kadar böylesine ağır hakaretler izlememiştik. İki profesörün kapışmasını nitelendirecek kelime bulmakta zorlanıyorum.

Zaten bunların birkaç tanesi koruma altında. Nereden mi biliyorum; "bu tiplerin ekrana çıkartılması" yeterli kanıt.

Sinirleri bozulanlar listesine katılanlardan biri de SETA'cı Hasan Basri Yalçın. Ceza Hukukçusu Ersan Şen'e etmedik hakaret bırakmadı. Sonunda da "bırak bu tarafsızlık havalarını. Bal gibi CHP'yi kolluyorsun" dedi.

Aynı şeyler

Az sonra, aynı ithamları bir başka Prof. Dr. Yaşar Hacısalihoğlu'nun ağzından dinledik. Hedefteki isim yine Ersan Şen'di.

Bu gerginlik için söyleyecek söz bulamıyorum. Çünkü Erdoğan'ın büyükşehir belediye başkanlarıyla toplantısı, beklenenin aksine yumuşak geçmişti. Hatta tüm katılımcılar "mutlu ayrıldık" dediler.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Ceren'in katli ve tanıdık bir vali 06 Aralık 2019 | 7 Okunma NATO'nun karnesi... 05 Aralık 2019 | 139 Okunma ​​​​​​​Kanal İstanbul deprem üretir mi? 04 Aralık 2019 | 382 Okunma ​​​​​​​Ekmek Hesabı ile enflasyon... 03 Aralık 2019 | 287 Okunma Kötü alışkanlıklar sporla önlenir... 02 Aralık 2019 | 112 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar