İktidar amigosu objektif olur mu?

Bütün kanallar Baro Başkanlarının yürüyüşü polemiğine ve yeni Baro Yasası tartışmalarına kilitlenmişti. Garibime giden CNNTürk'de Başak Şengül'ün yönettiği "Akıl...

Bütün kanallar Baro Başkanlarının yürüyüşü polemiğine ve yeni Baro Yasası tartışmalarına kilitlenmişti. Garibime giden CNNTürk'de Başak Şengül'ün yönettiği "Akıl Çemberi"nde kimlerin ağırlandığıydı.

Şimdi dikkat edin Av. Mehmet Sarı ve Av. Derya Yanık... Kafalarını tahmin edebildiğiniz bu kişilerden objektiflik beklemek mümkün mü?

Programda fikirlerini ortaya koyacak ve gerçekleri deklare edecek iki isim vardı. Doç. Dr. Can Kakış'ın ve Prof. Dr. Ümit Kocasakal'ın ötekiler yanında çok tarafsız kabul edilmesi mümkün.

**

NTV'nin Siyasi İşler'inde hep aynı temada konuşmalara tanık olduk. Ahmed Arpat  mükemmel moderatörlük yapmaya devam ediyor. Ancak Burhanettin Duran yere bakmayı sürdürüyor. Ahmet Kasım Han yine "Doğrucu Davut"du. Bu ekipte adamım kesinlikle Okan Müderrisoğlu. Kesseler doğru bildiğinden şaşmıyor.

**

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Korona yetmedi PFAPA kapıda 07 Temmuz 2020 | 253 Okunma Bu kafa daha çok fabrika patlatır... 06 Temmuz 2020 | 229 Okunma TRT ekranından gazetecilik dersi 05 Temmuz 2020 | 1.756 Okunma Koronalı hayat için yeni uyarılar 04 Temmuz 2020 | 123 Okunma Lanet olsun bu iblislere.. 03 Temmuz 2020 | 482 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar