İdam yok!

Ak Parti'nin hazırladığı "Yeni Yargı Paketi"nde idamın iması bile yer almıyor. Taslağın muhalefet partilerine teslimi için eli kulağında diyebiliriz.Görüldüğü gibi "Meclis önüme getirsin...

Ak Parti'nin hazırladığı "Yeni Yargı Paketi"nde idamın iması bile yer almıyor. Taslağın muhalefet partilerine teslimi için eli kulağında diyebiliriz.

Görüldüğü gibi "Meclis önüme getirsin imzayı basarım" kuru sıkıları hamasetten öteye geçemedi. Görüş bildirecekler arasında bakalım "idam cezası tekrar konulmalı" diyecek oluşum çıkacak mı?

Hangi partiden söz ettiğimi anlamışsınızdır; MHP. Onların da bu konuda ön alacağını sanmıyorum. Ak Parti yönetimi, verdikleri demeçlerle bu yolun kapandığını ima ettiler.

Bahçeli her zamanki gibi talimatlara uygun davranacaktır. Hele içeride ve dışarıda zor günler yaşayan Erdoğan'a yeni sorunlar çıkarmayacağından eminim.

Meclis'teki temayül ortada. TBMM'den istenen 5'te 3 orana ulaşılmayacağını ayan beyan görüyoruz.

Aynı gündem

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Mazinde bir tarih yatar 20 Eylül 2020 | 77 Okunma Anne babalara açık mektup 18 Eylül 2020 | 379 Okunma Suçu olmayan asla af dilemez 17 Eylül 2020 | 287 Okunma Doğru analizler yerinde tespitler 16 Eylül 2020 | 195 Okunma Düşük nota standart cevap 15 Eylül 2020 | 164 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar