İdam yok!

Ak Parti'nin hazırladığı "Yeni Yargı Paketi"nde idamın iması bile yer almıyor. Taslağın muhalefet partilerine teslimi için eli kulağında diyebiliriz.Görüldüğü gibi "Meclis önüme getirsin...

Ak Parti'nin hazırladığı "Yeni Yargı Paketi"nde idamın iması bile yer almıyor. Taslağın muhalefet partilerine teslimi için eli kulağında diyebiliriz.

Görüldüğü gibi "Meclis önüme getirsin imzayı basarım" kuru sıkıları hamasetten öteye geçemedi. Görüş bildirecekler arasında bakalım "idam cezası tekrar konulmalı" diyecek oluşum çıkacak mı?

Hangi partiden söz ettiğimi anlamışsınızdır; MHP. Onların da bu konuda ön alacağını sanmıyorum. Ak Parti yönetimi, verdikleri demeçlerle bu yolun kapandığını ima ettiler.

Bahçeli her zamanki gibi talimatlara uygun davranacaktır. Hele içeride ve dışarıda zor günler yaşayan Erdoğan'a yeni sorunlar çıkarmayacağından eminim.

Meclis'teki temayül ortada. TBMM'den istenen 5'te 3 orana ulaşılmayacağını ayan beyan görüyoruz.

Aynı gündem

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
​​​​​​​"Metreli ve kotalı balıkçılık" 20 Ekim 2019 | 69 Okunma Ayin Yöneten Başkan Yardımcısı... 19 Ekim 2019 | 156 Okunma ​​​​​​​Trump'un "Uçar Birliği" 18 Ekim 2019 | 121 Okunma ​​​​​​​Putin bizi kullanıyor 17 Ekim 2019 | 937 Okunma ​​​​​​​"Bunun adı mucize değil; Hak Ediş" 16 Ekim 2019 | 187 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar