Hoş geldin Başak!

CNNTURK'te Akıl Çemberi'nin sayısı arttıkça sevinmiştim. Çünkü yıllar yılı objektifliğiyle tanıdığım Başak Şengül yönetiyordu.Bu defa inanılmaz bir...

CNNTURK'te Akıl Çemberi'nin sayısı arttıkça sevinmiştim. Çünkü yıllar yılı objektifliğiyle tanıdığım Başak Şengül yönetiyordu.

Bu defa inanılmaz bir dönüşümü gözlemledim. 26. Dönem CHP Milletvekili Aytuğ Atıcı'ya öyle bir saldırdı ki, inanın şaşırdım. Israrla da Atıcı'nın lafını kesmeye uğraştı. Hiç kusura bakmasın "terbiye sınırlarını yıktı." Hele "Seni konuşturmuyorum"u öyle yüksek tonda haykırdı ki, gerçekten şaşırdım.

Protesto yağmuru

Başak Şengül'ün kulağına kesinlikle bir şeyler üflenmiş. Ya da kapıyı göstermişler.

Hoş geldin tanımlamasıyla yandaş ekibi kastettim. Bu işler olurken, benim telefonum da hiç susmadı. "Gördün mü?", "İzledin mi?" sorularına muhatap oldum. Merak edip CNNTURK'teki kaynaklarımı aradım. Ekranın tüm iletişim kaynaklarının bu tavra kilitlendiğini öğrendim. Çıkan sonuç, Şengül'ün gazetecilik hayatında hiç bu kadar protesto edildiği görülmemişti. Bir arkadaşımın yaptığı yoruma da katılmamak mümkün değil; "bir bitişi izledik..."

Diğerleri

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
TFF Başkanı cevap ver... 19 Eylül 2019 | 268 Okunma Cenevre biletleri tamam gibi... 18 Eylül 2019 | 192 Okunma Af/İdam; aklın yolu bir 17 Eylül 2019 | 402 Okunma Bir türlü konduramadılar 16 Eylül 2019 | 398 Okunma Eski İstanbul lezzetleri 15 Eylül 2019 | 162 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar